Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Zimní pohár sk.A
Zimní pohar sk. B
Finále
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Jaromír Krejčí
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
3.5. 18:30
AE125
Olomouc - Maloměřice
29 : 24
12.4. 17:00
AE110
Ivančice - Prostějov
23 : 23
10.11. 16:00
AE040
Olomouc - SK Kuřim
34 : 25
2.liga mužů SM
9.3. 11:00
AF088
Polanka - Zubří B
29 : 32
1.3. 16:00
AF079
Rožnov p.R. - Vsetín
30 : 26
16.2. 15:30
AF072
Ostrava - MHK Karviná
30 : 31
8.12. 17:00
AF062
Ostrava - Polanka
30 : 24
30.11. 17:00
AF056
Šumperk - Trnávka
32 : 20
20.10. 17:00
AF028
MHK Karviná - Zubří B
28 : 29
22.9. 11:00
AF005
Polanka - Napajedla
19 : 23
1.liga starších dorostenců
29.3. 12:00
AG104
Karviná - Handball KP Brno
23 : 15
16.2. 13:30
AG072
Ostrava - Talent Plzeň
23 : 25
8.12. 15:00
AG062
Ostrava - Handball KP Brno
27 : 24
12.10. 16:00
AG019
Kopřivnice - HK Lovosice
42 : 28
2.liga starších dorostenců M
3.5. 16:30
AI125
Olomouc - Maloměřice
37 : 28
12.4. 15:00
AI110
HK Ivančice - Prostějov
45 : 30
9.3. 09:00
AI088
Polanka - Prostějov
33 : 18
1.3. 14:00
AI079
Rožnov p.R. - Vsetín
43 : 24
10.11. 14:00
AI040
Olomouc - SK Kuřim
40 : 25
22.9. 13:00
AI005
Polanka - Slavia Fatra Napajedla
22 : 23
1.liga mladších dorostenců
29.3. 10:00
AJ104
Karviná - KP Brno
32 : 24
16.2. 11:30
AJ072
Ostrava - Talent Plzeň
27 : 33
8.12. 13:00
AJ062
Ostrava - KP Brno
30 : 22
12.10. 14:00
AJ019
Kopřivnice - HK Lovosice
26 : 26
2.liga mladších dorostenců M
12.4. 13:00
AL110
HK Ivančice - Prostějov
36 : 44
16.3. 10:30
AL093
TJ Sokol Luhačovice - DTJ Polanka
33 : 24
9.3. 13:00
AL088
DTJ Polanka - Prostějov
29 : 40
1.3. 12:00
AL079
Rožnov p.R. - Sokol Juliánov
41 : 15
22.9. 09:00
AL005
DTJ Polanka - Sokolnice
33 : 22
Český pohár mužů
31.8. 11:00
AN016
Rožnov p.R. - Ostrava
27 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Nové Bránice - Telnice
10 : 0 k.
Tabulka střelců
Lukáš Chrást
Sokol Juliánov
14
Roman Šubík
SK Kuřim B
11
Luboš Mrkvica
Sokol Telnice
11
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
5
Roman Šubík
SK Kuřim B
4
Lukáš Jeremias
Sokol Juliánov
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
12
Petr Piňos
Sokol Juliánov
10
Gábor Zelovich
SHC Maloměřice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.