Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Jaromír Krejčí
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
19.1. 17:20
AO015
Talent A - Ledeč n. S.
15 : 13
19.1. 15:20
AO012
Kopřivnice A - Talent A
9 : 18
19.1. 14:40
AO011
HK Lovosice - Zubří
6 : 22
19.1. 11:20
AO006
Zubří - Ledeč n. S.
15 : 13
19.1. 10:40
AO005
HK Lovosice - Talent A
12 : 19
2.liga žen M
24.11. 11:15
AT026
Karviná - HK Hodonín
31 : 23
Moravskoslezská liga muži
8.6. 14:30
NA089
Suchdol n/O - Třinec
35 : 14
13.10. 10:00
NA021
Trnávka - Krmelín
22 : 26
5.10. 13:15
NA019
Hlučín - Klimkovice
26 : 22
Moravskoslezská liga starší žačky
28.9. 00:00
NJ012
Hrabůvka - Hlučín
16 : 23
LOLK mladší žáci
30.11. 15:00
OC090
Šumperk - Velká Bystřice B
9 : 25
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
7.12. 18:20
RKD015
Otrokovice - Veselí n.M.
9 : 11
7.12. 17:00
RKD013
Veselí n.M. - Zlín "B"
7 : 16
7.12. 16:20
RKD012
Hodonín - Otrokovice
9 : 12
7.12. 15:00
RKD010
Veselí n.M. - SKH Velká n.V.
12 : 14
7.12. 14:20
RKD009
L.Zubří - Hodonín
16 : 11
7.12. 11:40
RKD005
Zlín "B" - Otrokovice
21 : 10
7.12. 11:00
RKD004
Hodonín - SKH Velká n.V.
13 : 17
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
27.4. 09:00
ZDBJ027
Luhačovice_ch - Zlín "B"_ch
26 : 20
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.