Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Stanislav Štrebl
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
30.11. 17:00
AC055
Šťáhlavy "B" - Č.Budějovice
19 : 26
22.9. 09:30
AC006
Talent Plzeň "B" - S.Vršovice
26 : 26
2.liga mužů SVČ
10.5. 17:00
AD127
Jablonec - HC Žatec
25 : 21
4.5. 17:00
AD125
Slavia - Liberec
28 : 29
27.4. 13:00
AD118
Ústí n.L. - HK Lovosice B
31 : 22
26.4. 11:00
AD117
TJ Sokol Bělá - Slavia
19 : 27
13.4. 17:00
AD113
HC Žatec - TJ Sokol Bělá
28 : 23
12.4. 17:00
AD110
Libčice n. Vlt. - Ml. Boleslav
27 : 22
30.3. 13:00
AD105
Ústí n.L. - HC Žatec
33 : 33
7.12. 16:00
AD066
Ml. Boleslav - Kolín
27 : 25
23.11. 17:00
AD053
Libčice n. Vlt. - Kolín
30 : 22
16.11. 16:00
AD044
Ml. Boleslav - Libčice n. Vlt.
31 : 25
26.10. 13:00
AD035
Ústí n.L. - Praha 4
19 : 25
13.10. 16:00
AD019
Jablonec - HK Lovosice B
17 : 23
12.10. 13:00
AD024
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
28 : 22
5.10. 10:30
AD017
HC Žatec - Libčice n. Vlt.
20 : 28
28.9. 17:00
AD011
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
35 : 12
21.9. 13:00
AD004
Liberec - Libčice n. Vlt.
27 : 31
1.liga starších dorostenců
22.9. 13:30
AG006
Talent Plzeň - Ostrava
41 : 20
2.liga starších dorostenců Č
10.5. 15:00
AH127
ELP Jablonec - Chrudim
24 : 18
27.4. 15:00
AH118
HSK Tygři - Chodov
11 : 34
30.3. 15:00
AH105
HSK Tygři - Chrudim
17 : 32
26.10. 15:00
AH035
HSK Tygři - TJ košutka
21 : 35
13.10. 14:00
AH019
ELP Jablonec - Chodov
29 : 28
12.10. 15:00
AH024
HSK Tygři - HC Plzeň
17 : 21
1.liga mladších dorostenců
22.9. 11:30
AJ006
Talent Plzeň - Ostrava
35 : 29
2.liga mladších dorostenců Č
26.4. 14:00
AK117
TJ Sokol Bělá p.B. - S.Vršovice
28 : 24
16.11. 14:00
AK047
TJ Sokol Bělá p.B. - Loko Louny
19 : 29
21.9. 11:00
AK004
Liberec - Třeboň
29 : 30
Český pohár mužů
2.10. 18:00
AN065
Liberec - Náchod
30 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.