Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Rozpis soutěže
RK ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Vladimír Vaník
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
24.5. 13:30
A52
Plzenec "B" - Košutka B
26 : 35
6.10. 17:00
A20 - venku
VŠ Plzeň "B" - Bolevec M.A.T.
30 : 23
Extraliga muži
11.5. 10:30
AA185
Karviná - Zlín
27 : 26
29.3. 17:00
AA169
KP Brno - Kopřivnice
32 : 30
1.3. 18:00
AA131
Dukla - Přerov
29 : 26
4.12. 18:00
AA085
Lovosice - Kopřivnice
32 : 24
17.11. 16:00
AA061
Zlín - Kopřivnice
34 : 22
5.10. 18:30
AA035
Dukla - KP Brno
27 : 24
28.9. 15:30
AA030
Lovosice - Hranice
33 : 26
15.9. 10:30
AA009
Hranice - KP Brno
29 : 23
1.liga mužů
15.2. 18:00
AB067
Strakonice - Jičín "B"
38 : 24
23.11. 15:00
AB049
Strakonice - Dvůr Králové
27 : 18
2 liga mužů JZČ
6.5. 19:30
AC126
Talent Plzeň "B" - Košutka
27 : 16
12.4. 11:00
AC113
Talent Plzeň "B" - Starý Plzenec
30 : 18
22.3. 18:00
AC097
Šťáhlavy "B" - Třeboň
25 : 37
20.10. 09:30
AC028
Talent Plzeň "B" - Č.Budějovice
37 : 24
2.liga mužů SVČ
23.2. 17:00
AD074
HC Žatec - HK Lovosice B
30 : 31
1.liga starších dorostenců
12.4. 15:00
AG113
Talent Plzeň - Karviná
30 : 14
20.10. 13:30
AG028
Talent Plzeň - Zubří
34 : 23
1.liga mladších dorostenců
12.4. 13:00
AJ113
Talent Plzeň - Karviná
20 : 26
15.2. 16:00
AJ069
Strakonice - Karviná
22 : 24
23.11. 13:00
AJ054
Strakonice - Zubří
25 : 37
20.10. 11:30
AJ028
Talent Plzeň - Zubří
37 : 35
2.liga mladších dorostenců Č
7.12. 16:00
AK063
SSK Talent Plzeň B - Liberec
45 : 22
1.12. 16:00
AK055
HK B Most - Č.Budějovice
30 : 24
Český pohár mužů
2.10. 20:30
AN058
Praha 4 - Jičín
24 : 38
W.H.I.L.
10.5. 17:30
AP183
Olomouc - Písek
37 : 25
3.5. 17:00
AP149
Písek - Veselí n.M.
28 : 22
27.4. 17:00
AP134
Slavia - Zlín
35 : 22
15.3. 15:00
AP117
Písek - Poruba
18 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
RKM - 5. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Zlín "A"
7 : 18
video
online
Telnice - Rožnov p.R.
10 : 22
video
online
Vsetín - Bohunice
23 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
4
1
0
79 : 46
9
2
Vsetín
5
4
0
1
87 : 65
8
3
Juliánov
5
3
1
1
83 : 69
7
4
Rožnov p.R.
5
2
0
3
87 : 76
4
5
Telnice
5
1
0
4
60 : 89
2
6
Bohunice
5
0
0
5
56 : 107
0
Tabulka střelců
Tomáš Grochol
TJ Rožnov p.R.
36
Vojtěch Číž
KH Zbrojovka Vsetín
27
Kryštof Solař
KH Zbrojovka Vsetín
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Bazel
HC Zlín "A"
5
Michal Kulišťák
TJ Rožnov p.R.
3
Vojtěch Václav
Sokol Juliánov
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Maňák
KH Zbrojovka Vsetín
6
Tomáš Grochol
TJ Rožnov p.R.
6
Vlastimil Fabík
HC Zlín "A"
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.