Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Rozpis soutěže
RK ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Libor Skružný
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
25.5. 10:30
AA161
Lovosice - Hranice
32 : 29
17.5. 18:00
AA189
Zlín - KP Brno
29 : 26
4.5. 17:30
AA152
Jičín - Frýdek-Místek
25 : 23
20.4. 10:30
AA146
Hranice - Lovosice
29 : 27
15.3. 17:00
AA134
Lovosice - Frýdek-Místek
23 : 21
1.3. 18:00
AA127
Kopřivnice - Zlín
31 : 32
8.2. 17:00
AA111
Lovosice - Jičín
29 : 25
8.12. 10:30
AA083
Hranice - Zlín
31 : 22
23.11. 17:00
AA071
Lovosice - KP Brno
21 : 16
16.10. 19:00
AA045
Jičín - Lovosice
26 : 24
12.10. 17:00
AA038
KP Brno - Karviná
29 : 26
25.9. 18:00
AA024
Dukla - Karviná
27 : 25
15.9. 10:30
AA010
Přerov - Frýdek-Místek
29 : 26
2.liga mužů SVČ
28.11. 19:00
AD062
Slavia - Praha 4
24 : 29
24.11. 16:00
AD052
HK Lovosice B - Ústí n.L.
24 : 26
29.9. 16:00
AD008
HK Lovosice B - HC Žatec
31 : 21
1.liga starších dorostenců
24.11. 14:00
AG052
HK Lovosice - Dukla
27 : 35
29.9. 14:00
AG008
HK Lovosice - Talent Plzeň
26 : 29
1.liga mladších dorostenců
24.11. 12:00
AJ052
HK Lovosice - Dukla
19 : 23
29.9. 12:00
AJ008
HK Lovosice - Talent Plzeň
41 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
3.5. 17:00
AK124
SSK Talent Plzeň B - TJ Sokol Bělá p.B.
31 : 31
12.4. 09:00
AK112
S.Vršovice - 1.HC Pardubice
18 : 36
8.3. 09:00
AK086
S.Vršovice - Třeboň
28 : 34
Český pohár mužů
19.2. 18:00
AN079
Dukla - Frýdek-Místek
27 : 26
2.10. 18:30
AN055
Ml. Boleslav - Lovosice
28 : 33
1.9. 16:00
AN001
Ml. Boleslav - S.Vršovice
30 : 25
W.H.I.L.
12.5. 18:00
AP163
Slavia - Most
26 : 26
26.4. 17:00
AP133
Slavia - Zlín
32 : 24
12.4. 18:00
AP127
Most - Partizánske
32 : 24
16.2. 17:30
AP094
Slavia - Partizánske
34 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
RKD - 5. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Zlín "B"
7 : 16
video
online
SKH Velká n.V. - L.Zubří
12 : 10
video
online
Otrokovice - Veselí n.M.
9 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SKH Velká n.V.
5
5
0
0
79 : 61
10
2
Zlín "B"
5
4
0
1
80 : 61
8
3
L.Zubří
5
2
1
2
62 : 58
5
4
Otrokovice
5
1
1
3
55 : 67
3
5
Hodonín
5
1
0
4
56 : 70
2
6
Veselí n.M.
5
1
0
4
49 : 64
2
Tabulka střelců
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
27
Lenka Sekulová
TJ Jiskra Otrokovice
21
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
21
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
6
Natálie Herbočková
HC Zlín "B"
6
Pavlína Zemčíková
SKH Velká nad Veličkou
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tereza Žampachová
TJ Jiskra Otrokovice
8
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
6
Kateřina Klimešová
HK Veselí n.M.
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.