Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Milan Hájek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
22.9. 16:00
A10
Košutka B - TJ Loko Plzeň
34 : 34
Extraliga muži
24.5. 17:00
AA191
KP Brno - Zubří
26 : 24
17.5. 18:00
AA159
Jičín - Lovosice
27 : 27
4.5. 10:30
AA151
Hranice - Dukla
22 : 20
27.4. 16:00
AA180
Zlín - Zubří
31 : 28
20.4. 10:30
AA177
Přerov - Karviná
28 : 27
12.4. 17:00
AA144
Lovosice - Jičín
28 : 23
30.3. 10:30
AA141
Hranice - Frýdek-Místek
25 : 24
15.2. 16:30
AA118
Dukla - Lovosice
26 : 26
2.2. 10:30
AA104
Karviná - KP Brno
24 : 19
7.12. 18:00
AA081
Zubří - Frýdek-Místek
26 : 32
9.11. 16:30
AA057
Dukla - Hranice
33 : 22
12.10. 17:00
AA041
Lovosice - Zubří
36 : 31
29.9. 17:00
AA027
KP Brno - Jičín
25 : 21
1.liga mužů
4.5. 16:30
AB123
N.Veselí - Dukla B
33 : 32
22.2. 17:00
AB074
Loko Louny - Chodov
22 : 25
2 liga mužů JZČ
10.5. 17:30
AC128
Košutka - S.Vršovice
25 : 32
15.3. 18:00
AC091
Šťáhlavy "B" - Starý Plzenec
24 : 27
6.10. 19:30
AC013
VŠ Plzeň - Šťáhlavy "B"
31 : 22
6.10. 18:00
AC014
Starý Plzenec - Ledeč n.S.
30 : 22
2.liga mužů SVČ
29.3. 17:00
AD108
Zruč n.S. - Libčice n. Vlt.
25 : 25
2.liga starších dorostenců Č
10.5. 15:30
AH128
TJ košutka - D. Cerekev
32 : 14
2.liga mladších dorostenců Č
22.2. 14:30
AK074
Loko Louny - SSK Talent Plzeň B
30 : 27
Český pohár mužů
6.11. 19:00
AN075
Jičín - KP Brno
28 : 23
2.10. 19:30
AN060
Libčice n. Vlt. - Plzeň
22 : 32
31.8. 14:45
AN006
Šťáhlavy "B" - Košutka
21 : 19
W.H.I.L.
13.5. 18:00
AP164
Slavia - Most
30 : 20
3.5. 18:00
AP139
Poruba - Most
21 : 28
8.3. 18:00
AP111
J.Hradec - Šaľa
21 : 33
26.1. 16:00
AP078
Zlín - Šaľa
26 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.