Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Rozpis soutěže
RK ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Petr Jaroň
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1966
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga žen M
9.11. 12:30
AT019
Karviná - SK Velká Bystřice
29 : 23
1.liga starších dorostenek
2.3. 11:00
AU017
Zlín - Olomouc
27 : 28
1.liga mladší dorostenky
2.3. 13:00
AW017
Zlín - Olomouc
30 : 28
Liga mladších dorostenek M-sk.B
9.11. 10:30
AYB019
Karviná - DHK Zora Olomouc B
20 : 24
Moravskoslezská liga muži
11.5. 14:30
NA067
Suchdol n/O - Klimkovice
22 : 11
2.11. 11:30
NA040
Klimkovice - Paskov
20 : 28
Moravskoslezská liga ml. dorost
12.10. 14:15
NB012
Třinec - Paskov
19 : 20
12.10. 13:20
NB011
Orlová - Třinec
22 : 17
12.10. 12:30
NB010
Paskov - Orlová
38 : 8
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
31.10. 17:10
NC020
Ostrava - F.-Místek A
20 : 34
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
31.10. 15:50
NE020
Ostrava - F.-Místek A
3 : 30
Moravskoslezská liga ženy
3.5. 16:15
NI024
Ostrava - Suchdol n/O
35 : 24
6.4. 15:00
NI015
L.Zubří - Suchdol n/O
23 : 23
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
7.12. 18:20
RKD015
Otrokovice - Veselí n.M.
9 : 11
7.12. 17:40
RKD014
SKH Velká n.V. - L.Zubří
12 : 10
7.12. 16:20
RKD012
Hodonín - Otrokovice
9 : 12
7.12. 15:40
RKD011
Zlín "B" - L.Zubří
14 : 12
7.12. 14:20
RKD009
L.Zubří - Hodonín
16 : 11
7.12. 13:40
RKD008
SKH Velká n.V. - Otrokovice
15 : 13
7.12. 11:00
RKD004
Hodonín - SKH Velká n.V.
13 : 17
7.12. 10:20
RKD003
Otrokovice - L.Zubří
11 : 11
Zlínská liga - muži
18.5. 15:00
ZA044
L.Zubří - Zlín B
33 : 29
20.10. 17:30
ZA009
Zlín B - Val.Meziříčí
52 : 24
Zlínská liga - starší žáci
27.4. 10:00
ZC067
Zubří - Uherské Hradiště
26 : 20
16.11. 10:30
ZC041
Rožnov p.R. - Napajedla
28 : 18
22.10. 16:30
ZC034
Vsetín - Zubří B
40 : 27
Zlínská liga - mladší žactvo I
16.11. 09:30
ZD041
Rožnov p.R. "A"_ch - Napajedla_ch
20 : 23
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
18.5. 12:00
ZDBJ043
L.Zubří_d - Luhačovice_ch
27 : 21
6.4. 09:00
ZDBJ020
L.Zubří_d - Zub_C_ch
14 : 18
22.3. 08:30
ZDBJ007
Rožnov p.R. "B"_ch - Luhačovice_ch
15 : 19
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
RKD - 5. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Zlín "B"
7 : 16
video
online
SKH Velká n.V. - L.Zubří
12 : 10
video
online
Otrokovice - Veselí n.M.
9 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SKH Velká n.V.
5
5
0
0
79 : 61
10
2
Zlín "B"
5
4
0
1
80 : 61
8
3
L.Zubří
5
2
1
2
62 : 58
5
4
Otrokovice
5
1
1
3
55 : 67
3
5
Hodonín
5
1
0
4
56 : 70
2
6
Veselí n.M.
5
1
0
4
49 : 64
2
Tabulka střelců
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
27
Lenka Sekulová
TJ Jiskra Otrokovice
21
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
21
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
6
Natálie Herbočková
HC Zlín "B"
6
Pavlína Zemčíková
SKH Velká nad Veličkou
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tereza Žampachová
TJ Jiskra Otrokovice
8
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
6
Kateřina Klimešová
HK Veselí n.M.
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.