Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Zimní pohár sk.A
Zimní pohar sk. B
Finále
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Kamil Navrátil
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
22.2. 19:45
AC074
Talent Plzeň "B" - Chodov B
36 : 20
16.2. 17:00
AC071
Chodov B - Košutka
26 : 22
12.10. 15:30
AC023
Ledeč n.S. - Sezimovo Ústí
20 : 20
29.9. 18:00
AC010
Bohemians - Sezimovo Ústí
19 : 22
22.9. 16:30
AC002
VŠ Plzeň - Č.Budějovice
29 : 26
22.9. 14:45
AC003
Starý Plzenec - Bohemians
29 : 28
2.liga mužů SVČ
3.5. 17:00
AD123
Libčice n. Vlt. - Ústí n.L.
32 : 18
13.4. 17:00
AD112
Slavia - Ústí n.L.
32 : 23
15.3. 17:00
AD095
Zruč n.S. - Slavia
18 : 24
9.3. 17:30
AD088
Praha 4 - Ml. Boleslav
27 : 25
15.2. 17:00
AD069
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
28 : 22
14.12. 18:00
AD055
Jablonec - Ml. Boleslav
23 : 23
9.11. 13:00
AD037
Liberec - Jablonec
25 : 29
26.10. 17:00
AD031
Jablonec - Libčice n. Vlt.
25 : 24
5.10. 17:00
AD016
Zruč n.S. - Praha 4
28 : 30
1.liga starších dorostenců
30.4. 18:30
AG111
HK Lovosice - Jičín
27 : 20
30.3. 15:00
AG106
Jičín - Ostrava
36 : 13
22.2. 17:45
AG074
Talent Plzeň - HK Lovosice
25 : 28
2.liga starších dorostenců Č
27.4. 14:00
AH120
Loko Č.Budějovice - TJ Sokol Úvaly
31 : 21
16.2. 13:00
AH071
Chodov - TJ košutka
31 : 23
14.12. 16:15
AH055
ELP Jablonec - Loko Č.Budějovice
21 : 18
8.12. 17:00
AH061
Chrudim - ELP Jablonec
18 : 17
26.10. 15:00
AH031
ELP Jablonec - Sokol Kobylisy
24 : 22
1.liga mladších dorostenců
30.4. 17:00
AJ111
HK Lovosice - Jičín
34 : 32
30.3. 13:00
AJ106
Jičín - Ostrava
23 : 21
22.2. 15:45
AJ074
Talent Plzeň - HK Lovosice
30 : 35
2.liga mladších dorostenců Č
11.5. 15:00
AK131
1.HC Pardubice - Náchod
44 : 26
27.4. 12:00
AK120
Č.Budějovice - Náchod
34 : 24
9.11. 11:00
AK037
Liberec - HK B Most
17 : 21
Český pohár mužů
12.9. 19:45
AN032
VŠ Plzeň - Loko Louny
24 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Nové Bránice - Telnice
10 : 0 k.
Tabulka střelců
Lukáš Chrást
Sokol Juliánov
14
Roman Šubík
SK Kuřim B
11
Luboš Mrkvica
Sokol Telnice
11
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
5
Roman Šubík
SK Kuřim B
4
Lukáš Jeremias
Sokol Juliánov
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
12
Petr Piňos
Sokol Juliánov
10
Gábor Zelovich
SHC Maloměřice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.