Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Rozpis soutěže
JM liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Josef Škroch
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
29.3. 15:00
AE107
Prostějov - Sokolnice
35 : 27
15.3. 17:00
AE093
SK Kuřim - Brno B
34 : 21
1.3. 17:00
AE082
V. Meziříčí - Brno B
32 : 18
23.2. 18:00
AE078
Juliánov - SK Kuřim
26 : 31
23.2. 10:30
AE074
Hustopeče - Sokolnice
32 : 26
23.11. 17:00
AE054
V. Meziříčí - Prostějov
32 : 26
9.11. 19:00
AE038
Brno B - Telnice
29 : 25
19.10. 17:00
AE027
Brno B - SK Kuřim
27 : 33
5.10. 13:00
AE015
Maloměřice - Prostějov
22 : 18
22.9. 17:00
AE003
Telnice - V. Meziříčí
24 : 24
2.liga mužů SM
13.4. 15:00
AF111
Napajedla - Šumperk
28 : 34
1.liga starších dorostenců
4.5. 14:30
AG123
N.Veselí - Dukla
39 : 26
9.11. 12:30
AG038
Handball KP Brno - Karviná
25 : 24
2.liga starších dorostenců M
13.4. 13:00
AI111
Slavia Fatra Napajedla - SK Kuřim
33 : 23
29.3. 13:00
AI107
Prostějov - Slavia Fatra Napajedla
30 : 30
15.3. 17:00
AI093
SK Kuřim - Polanka
17 : 17
22.9. 15:00
AI003
Sokol Telnice - Přerov
25 : 15
1.liga mladších dorostenců
4.5. 12:30
AJ123
N.Veselí - Dukla
27 : 32
9.11. 14:30
AJ038
KP Brno - Karviná
23 : 37
2.liga mladších dorostenců M
29.3. 17:00
AL107
Prostějov - Sokolnice
44 : 34
1.3. 15:00
AL082
Velké Meziříčí - DTJ Polanka
27 : 21
23.2. 16:00
AL078
Sokol Juliánov - TJ Sokol Luhačovice
32 : 38
23.11. 15:00
AL054
Velké Meziříčí - Prostějov
29 : 35
1.liga starších dorostenek
1.2. 15:00
AU004
HK Veselí n.M. - SVŠ Plzeň
22 : 25
1.liga mladší dorostenky
1.2. 13:00
AW004
Bohunice - SVŠ Plzeň
17 : 29
Liga mladších dorostenek M-sk.A
16.11. 11:00
AYA024
V. Meziříčí - DHK Pardubice
33 : 18
Jihomoravská liga st. žáků
19.10. 15:00
LF027
KP Brno - SK Kuřim
46 : 33
22.9. 13:30
LF003
Telnice - Újezd u Brna
29 : 13
Jihomoravská liga ml. žáků
22.3. 00:00
LH102
SHC Maloměřice - Telnice
7 : 17
19.10. 13:30
LH027
KP Brno - SK Kuřim
20 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Telnice - Ivančice A
12 : 44
video
online
SK Kuřim - Bohunice
19 : 32
video
online
KP Brno - Nové Bránice
33 : 14
video
online
Ivančice B - Hustopeče
23 : 27
video
online
Juliánov - Újezd u Brna
29 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice A
20
19
1
0
856 : 316
37
2
Juliánov
20
17
0
3
622 : 456
34
3
Ivančice B
20
14
2
4
637 : 467
30
4
Telnice
20
13
0
7
542 : 512
26
5
Bohunice
20
11
0
9
535 : 526
22
6
Hustopeče
20
8
1
11
479 : 519
17
7
Nové Bránice
20
8
1
11
425 : 492
17
8
Sokolnice
20
8
0
12
490 : 530
16
9
KP Brno
20
6
1
13
522 : 623
13
10
SK Kuřim
20
2
0
18
409 : 706
4
11
Újezd u Brna
20
1
0
19
333 : 703
2
Tabulka střelců
Matěj Klíma
HK Ivančice A
206
Ondřej Hirš
SK Kuřim
195
David Procházka
Sokol Nové Bránice
179
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Štork
HK Ivančice B
40
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Korol
Tatran Bohunice
36
Jiří Dušek
Sokol Újezd u Brna
30
Marek Blažek
Legata Hustopeče
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.