Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Miroslav Matis
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
26.4. 18:00
AC115
Šťáhlavy "B" - Košutka
28 : 23
23.3. 18:00
AC100
Talent Plzeň "B" - Ledeč n.S.
31 : 22
8.3. 17:30
AC088
Košutka - Č.Budějovice
28 : 25
23.2. 17:00
AC078
VŠ Plzeň - Ledeč n.S.
23 : 20
23.2. 15:00
AC077
Starý Plzenec - Č.Budějovice
31 : 23
24.11. 18:00
AC054
Bohemians - Č.Budějovice
25 : 26
17.11. 17:00
AC046
VŠ Plzeň - S.Vršovice
26 : 27
17.11. 15:00
AC047
Starý Plzenec - Talent Plzeň "B"
24 : 28
2.liga mužů SVČ
4.5. 17:00
AD126
HC Žatec - Praha 4
20 : 33
2.3. 17:30
AD082
Praha 4 - Zruč n.S.
29 : 21
15.2. 17:00
AD070
Libčice n. Vlt. - Liberec
40 : 22
10.11. 18:00
AD040
Slavia - Kolín
25 : 21
19.10. 18:00
AD028
HC Žatec - Ml. Boleslav
18 : 30
6.10. 17:30
AD015
Liberec - Ml. Boleslav
20 : 25
28.9. 17:00
AD007
Jablonec - Slavia
23 : 22
1.liga starších dorostenců
23.3. 16:00
AG100
Talent Plzeň - Jičín
29 : 19
15.3. 16:00
AG092
Dukla - Frýdek-Místek
36 : 31
4.12. 20:00
AG085
HK Lovosice - Kopřivnice
36 : 34
2.liga starších dorostenců Č
11.5. 15:00
AH131
HSK Tygři - TJ Sokol Úvaly
18 : 25
8.3. 15:30
AH088
TJ košutka - Loko Č.Budějovice
23 : 26
28.9. 15:00
AH007
ELP Jablonec - D. Cerekev
29 : 17
1.liga mladších dorostenců
23.3. 14:00
AJ100
Talent Plzeň - Jičín
31 : 28
15.3. 14:00
AJ092
Dukla - Frýdek-Místek
38 : 28
4.12. 16:00
AJ085
HK Lovosice - Kopřivnice
30 : 23
2.liga mladších dorostenců Č
6.10. 15:30
AK015
Liberec - Č.Budějovice
21 : 20
Žákovská liga starších žáků
9.2. 14:30
AO074
N. Veselí A - F.-Místek A
23 : 23
9.2. 13:45
AO073
Liberec A - Ivančice A
21 : 24
9.2. 11:30
AO070
N. Veselí A - Ivančice A
28 : 28
9.2. 10:45
AO069
Loko Louny - Liberec A
11 : 25
9.2. 08:30
AO066
F.-Místek A - Loko Louny
16 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.