Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Václav Zelenka
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
4.5. 17:00
A39
Bolevec M.A.T. - Plzenec "B"
36 : 27
Extraliga muži
11.5. 10:30
AA186
Přerov - Zubří
31 : 33
12.4. 17:00
AA174
KP Brno - Zlín
29 : 20
29.3. 17:00
AA139
Lovosice - Dukla
26 : 20
15.2. 18:00
AA115
Kopřivnice - KP Brno
29 : 24
29.1. 18:30
AA098
Lovosice - Přerov
32 : 26
1.liga mužů
9.3. 15:00
AB085
Chodov - Strakonice
22 : 24
Žákovská liga starších žáků
13.4. 15:45
AO155
Jičín - Zubří
19 : 19
13.4. 15:00
AO154
HK B Most - Talent A
16 : 22
13.4. 12:45
AO151
Talent A - Dukla 6
17 : 28
13.4. 11:15
AO149
Zubří - Dukla 6
19 : 26
13.4. 10:30
AO148
Jičín - Talent A
14 : 15
W.H.I.L.
17.5. 18:00
AP190
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
10.5. 18:00
AP168
Poruba - Zlín
29 : 22
4.5. 16:00
AP150
Písek - Veselí n.M.
29 : 18
27.4. 18:00
AP136
Most - Poruba
25 : 23
16.3. 17:00
AP120
Slavia - Olomouc
34 : 18
15.3. 18:00
AP115
Most - ŠKP Piccard Senec
44 : 9
1.3. 15:00
AP104
Písek - ŠKP Piccard Senec
39 : 18
22.2. 18:00
AP098
J.Hradec - Olomouc
16 : 36
19.1. 17:00
AP068
Slavia - Zlín
40 : 24
11.1. 18:00
AP063
J.Hradec - Michalovce
18 : 39
31.8. 15:00
AP003
Písek - Olomouc
16 : 34
1.liga žen
2.3. 13:30
AR090
HC Plzeň - Zlín B
30 : 16
9.2. 16:30
AR067
Most B - S.Vršovice
27 : 25
1.liga mladší dorostenky
9.2. 14:00
AW008
DHK Baník Most - Poruba
15 : 30
2.liga mladších dorostenek-Č
3.4. 18:00
AWA013
DHC Plzeň - TJ Slavoj Tachov
27 : 23
starší žáci
30.4. 17:45
B48
Talent A - Košutka
44 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.