Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Zimní pohár sk.A
Zimní pohar sk. B
Finále
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Marek Bečička
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
25.5. 15:00
AA190
Kopřivnice - Zlín
38 : 30
18.5. 17:00
AA188
Zubří - Karviná
39 : 25
10.5. 18:30
AA154
Dukla - Lovosice
29 : 21
27.4. 16:00
AA149
Frýdek-Místek - Lovosice
25 : 28
15.3. 17:00
AA164
KP Brno - Přerov
28 : 29
1.3. 18:00
AA130
Karviná - Hranice
26 : 26
23.2. 10:30
AA126
Zlín - KP Brno
21 : 23
9.2. 10:30
AA112
Plzeň - Dukla
22 : 23
2.2. 17:30
AA107
Zubří - Lovosice
27 : 33
29.1. 18:00
AA102
Frýdek-Místek - Karviná
30 : 25
11.12. 18:00
AA088
KP Brno - Zubří
28 : 23
30.11. 18:30
AA078
Dukla - Jičín
29 : 23
24.11. 10:30
AA069
Přerov - Karviná
33 : 28
10.11. 17:00
AA059
Frýdek-Místek - Plzeň
16 : 27
26.10. 17:00
AA049
KP Brno - Kopřivnice
33 : 29
13.10. 17:00
AA037
Frýdek-Místek - Kopřivnice
24 : 18
25.9. 18:00
AA022
Zubří - KP Brno
30 : 25
22.9. 10:30
AA014
Karviná - Jičín
23 : 20
8.9. 17:00
AA004
Frýdek-Místek - Hranice
27 : 32
1.liga mužů
29.3. 17:00
AB108
Náchod - N.Veselí
33 : 25
17.11. 17:00
AB047
Karviná B - Loko Louny
37 : 25
12.10. 17:00
AB021
Náchod - Loko Louny
34 : 23
29.9. 16:30
AB009
N.Veselí - Dvůr Králové
27 : 20
2.liga mužů JM
5.4. 17:00
AE130
Telnice - Ivančice
25 : 19
1.12. 17:00
AE058
Telnice - Sokolnice
31 : 28
19.10. 18:00
AE029
Olomouc - V. Meziříčí
33 : 26
2.liga mužů SM
9.3. 10:45
AF085
Napajedla - Rožnov p.R.
28 : 25
1.liga starších dorostenců
17.11. 15:00
AG047
Karviná - Talent Plzeň
25 : 30
12.10. 12:30
AG021
Náchod - Talent Plzeň
28 : 35
29.9. 12:30
AG009
N.Veselí - Handball KP Brno
39 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina B - 3. kolo - výsledky
video
online
Újezd u Brna - Hostěrádky
13 : 11
video
online
Telnice - Juliánov
18 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Telnice
3
3
0
0
67 : 40
6
2
Juliánov
3
2
0
1
51 : 46
4
3
Újezd u Brna
3
1
0
2
40 : 53
2
4
Hostěrádky
3
0
0
3
36 : 55
0
Tabulka střelců
Lukáš Chrást
Sokol Juliánov
14
Roman Šubík
SK Kuřim B
11
Luboš Mrkvica
Sokol Telnice
11
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
5
Roman Šubík
SK Kuřim B
4
Lukáš Jeremias
Sokol Juliánov
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
12
Petr Piňos
Sokol Juliánov
10
Gábor Zelovich
SHC Maloměřice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.