Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Marek Bečička
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
5.4. 15:00
AI130
Sokol Telnice - HK Ivančice
23 : 42
9.3. 09:00
AI085
Slavia Fatra Napajedla - Rožnov p.R.
29 : 50
1.12. 15:00
AI058
Sokol Telnice - Slavia Fatra Napajedla
22 : 20
19.10. 16:00
AI029
Olomouc - Přerov
28 : 19
1.liga mladších dorostenců
17.11. 13:15
AJ047
Karviná - Talent Plzeň
24 : 21
29.9. 14:30
AJ009
N.Veselí - KP Brno
32 : 23
2.liga mladších dorostenců Č
12.10. 14:30
AK021
Náchod - Loko Louny
20 : 29
Český pohár mužů
5.3. 19:00
AN080
Jičín - Dukla
25 : 26
23.10. 18:30
AN070
Zlín - KP Brno
22 : 26
2.10. 18:00
AN062
V. Bystřice - Zlín
23 : 33
15.9. 17:30
AN043
Ivančice - Sokolnice
33 : 30
W.H.I.L.
11.5. 17:00
AP189
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
26.4. 17:00
AP145
Veselí n.M. - Písek
28 : 23
12.4. 18:00
AP131
Zlín - Olomouc
29 : 15
22.2. 18:00
AP099
Poruba - Slavia
32 : 20
18.1. 18:00
AP070
Veselí n.M. - Michalovce
24 : 34
3.11. 18:00
AP040
Poruba - Šaľa
25 : 23
5.10. 18:00
AP029
Poruba - Olomouc
29 : 21
31.8. 16:45
AP002
Zlín - Slavia
23 : 36
Český pohár žen
16.10. 17:00
APR028
Zlín - Slavia
22 : 34
Jihomoravská liga mužů
15.9. 15:30
LA028
HK Ivančice B - SK Kuřim B
25 : 21
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.