Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Rozpis soutěže
RK ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Filip Procházka
Mateřský klub
SK HC Tišnov
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
3.5. 17:00
AB122
Náchod - Jičín "B"
28 : 30
26.4. 17:00
AB115
Dvůr Králové - Strakonice
30 : 26
29.3. 17:00
AB107
Bohunice - Chodov
18 : 27
22.3. 18:00
AB097
N.Veselí - Strakonice
29 : 30
16.3. 17:00
AB093
Jičín "B" - Dvůr Králové
26 : 24
8.3. 17:00
AB086
Litovel - N.Veselí
36 : 27
8.12. 16:30
AB064
N.Veselí - Karviná B
30 : 24
23.11. 18:00
AB053
N.Veselí - Jičín "B"
35 : 27
17.11. 15:00
AB044
Bohunice - N.Veselí
21 : 20
5.10. 17:00
AB016
Dvůr Králové - Náchod
33 : 30
2.liga mužů JM
12.4. 19:00
AE114
Brno B - Maloměřice
40 : 26
1.12. 19:00
AE060
Brno B - Hustopeče
28 : 31
6.10. 10:30
AE017
Hustopeče - Ivančice
32 : 26
29.9. 15:00
AE012
SK Kuřim - Juliánov
26 : 27
1.liga starších dorostenců
12.4. 14:30
AG114
Handball KP Brno - Frýdek-Místek
24 : 31
8.12. 12:30
AG064
N.Veselí - Karviná
27 : 19
30.11. 12:30
AG060
Handball KP Brno - Talent Plzeň
18 : 44
23.11. 14:00
AG053
N.Veselí - Jičín
28 : 19
2.liga starších dorostenců M
29.9. 13:00
AI012
SK Kuřim - Vsetín
25 : 44
1.liga mladších dorostenců
12.4. 12:30
AJ114
KP Brno - Frýdek-Místek
33 : 20
8.12. 14:30
AJ064
N.Veselí - Karviná
20 : 28
1.12. 14:30
AJ060
KP Brno - Talent Plzeň
27 : 47
23.11. 16:00
AJ053
N.Veselí - Jičín
32 : 28
2.liga mladších dorostenců Č
5.10. 15:00
AK016
D.Králové - Náchod
46 : 18
2.liga mladších dorostenců M
8.3. 15:00
AL086
Litovel - HK Ivančice
31 : 27
27.10. 16:00
AL035
Sokol Juliánov - DTJ Polanka
17 : 37
Český pohár mužů
2.10. 00:00
AN061
V. Meziříčí - Bohunice
26 : 23
Český pohár žen
24.9. 17:30
APR023
Otrokovice - Poruba
20 : 40
1.liga žen
22.2. 15:00
AR083
Kunovice - Bohunice
28 : 21
16.2. 16:00
AR078
Zlín B - S.Vršovice
34 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
RKM - 5. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Zlín "A"
7 : 18
video
online
Telnice - Rožnov p.R.
10 : 22
video
online
Vsetín - Bohunice
23 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
4
1
0
79 : 46
9
2
Vsetín
5
4
0
1
87 : 65
8
3
Juliánov
5
3
1
1
83 : 69
7
4
Rožnov p.R.
5
2
0
3
87 : 76
4
5
Telnice
5
1
0
4
60 : 89
2
6
Bohunice
5
0
0
5
56 : 107
0
Tabulka střelců
Tomáš Grochol
TJ Rožnov p.R.
36
Vojtěch Číž
KH Zbrojovka Vsetín
27
Kryštof Solař
KH Zbrojovka Vsetín
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Bazel
HC Zlín "A"
5
Michal Kulišťák
TJ Rožnov p.R.
3
Vojtěch Václav
Sokol Juliánov
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Maňák
KH Zbrojovka Vsetín
6
Tomáš Grochol
TJ Rožnov p.R.
6
Vlastimil Fabík
HC Zlín "A"
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.