Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Zimní pohár sk.A
Zimní pohar sk. B
Finále
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Jana Rzymanová
Mateřský klub
TJ TŽ Třinec
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
7.4.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
19.1. 17:20
AO015
Talent A - Ledeč n. S.
15 : 13
19.1. 15:20
AO012
Kopřivnice A - Talent A
9 : 18
19.1. 14:40
AO011
HK Lovosice - Zubří
6 : 22
19.1. 11:20
AO006
Zubří - Ledeč n. S.
15 : 13
19.1. 10:40
AO005
HK Lovosice - Talent A
12 : 19
Moravskoslezská liga muži
7.6. 16:00
NA086
Krmelín - Paskov
25 : 17
25.5. 14:30
NA078
Suchdol n/O - Nový Jičín
35 : 14
3.5. 09:30
NA061
Orlová - Krmelín
22 : 22
12.10. 10:30
NA022
Klimkovice - Suchdol n/O
15 : 16
29.9. 10:00
NA012
Trnávka - Hlučín
26 : 36
21.9. 13:15
NA010
Hlučín - Suchdol n/O
23 : 22
15.9. 10:30
NA004
Klimkovice - Orlová
19 : 17
Moravskoslezská liga ml. dorost
2.11. 10:30
NB018
Orlová - Třinec
18 : 31
2.11. 09:30
NB017
Paskov - Orlová
29 : 31
2.11. 08:30
NB016
Třinec - Paskov
14 : 18
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
28.9. 15:20
NC009
Polanka - F.-Místek A
15 : 26
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
28.9. 14:00
NE009
Polanka A - F.-Místek A
6 : 20
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
12.10. 09:15
NF022
Klimkovice - Kopřivnice B
3 : 21
15.9. 09:15
NF004
Klimkovice - F.-Místek B
11 : 35
Moravskoslezská liga ženy
22.9. 13:15
NI003
L.Zubří - Suchdol n/O
38 : 17
Moravskoslezská liga starší žačky
21.9. 00:00
NJ010
Hlučín - Poruba
23 : 31
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Nové Bránice - Telnice
10 : 0 k.
Tabulka střelců
Lukáš Chrást
Sokol Juliánov
14
Roman Šubík
SK Kuřim B
11
Luboš Mrkvica
Sokol Telnice
11
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
5
Roman Šubík
SK Kuřim B
4
Lukáš Jeremias
Sokol Juliánov
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
12
Petr Piňos
Sokol Juliánov
10
Gábor Zelovich
SHC Maloměřice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.