Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Rozpis soutěže
JM liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Pavel Švidernoch
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
17.5. 18:00
AA157
Frýdek-Místek - Dukla
17 : 26
16.4. 18:00
AA176
Zubří - KP Brno
23 : 23
12.4. 18:00
AA172
Kopřivnice - Přerov
33 : 26
16.3. 18:00
AA163
Karviná - Kopřivnice
32 : 20
15.2. 19:00
AA116
Frýdek-Místek - Zlín
29 : 20
29.1. 18:00
AA097
Hranice - Kopřivnice
40 : 29
11.12. 18:00
AA089
Frýdek-Místek - Jičín
28 : 22
30.11. 17:00
AA074
Lovosice - Zlín
24 : 21
27.10. 10:30
AA054
Přerov - Zubří
22 : 38
5.10. 18:00
AA031
Kopřivnice - Hranice
28 : 34
29.9. 17:00
AA026
Frýdek-Místek - Dukla
33 : 26
22.9. 15:00
AA017
Zlín - Hranice
28 : 31
8.9. 10:30
AA003
Karviná - Přerov
27 : 22
2.liga mužů SM
24.11. 11:00
AF049
Polanka - Rožnov p.R.
27 : 24
2.liga starších dorostenců M
24.11. 09:00
AI049
Polanka - Rožnov p.R.
21 : 31
2.liga mladších dorostenců M
24.11. 13:00
AL049
DTJ Polanka - Rožnov p.R.
20 : 33
Český pohár mužů
29.10. 18:30
AN066
Kopřivnice - Karviná
35 : 36
W.H.I.L.
2.5. 17:00
AP137
Zlín - Slavia
25 : 27
26.4. 17:30
AP143
Olomouc - J.Hradec
22 : 17
2.3. 16:00
AP105
Zlín - Partizánske
19 : 24
22.2. 16:00
AP097
Veselí n.M. - Most
19 : 29
22.1. 18:00
AP086
Poruba - Veselí n.M.
29 : 19
11.1. 18:00
AP062
Poruba - ŠKP Piccard Senec
44 : 23
17.11. 18:00
AP053
Veselí n.M. - Šaľa
20 : 24
12.10. 17:30
AP032
Olomouc - J.Hradec
29 : 13
28.9. 17:00
AP024
Zlín - Písek
33 : 21
1.liga žen
9.2. 12:30
AR069
Olomouc B - HC Plzeň
28 : 22
Liga starších dorostenek-M-sk.B
13.10. 12:00
AUD012
Zlín - Poruba
25 : 15
2.liga mladších dorostenek-M
9.2. 10:30
AWB005
DHK Zora Olomouc B - Karviná
36 : 18
Liga mladších dorostenek M-sk.B
13.10. 10:00
AYB012
Zlín - Poruba
24 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
Hodonín - Velká n.V.
15 : 17
video
online
Újezd u Brna - Bohunice
10 : 14
video
online
Ivančice - Veselí n.M.
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
20
17
0
3
397 : 248
34
2
Velká n.V.
20
15
1
4
321 : 218
31
3
Hodonín
20
15
0
5
371 : 263
30
4
Veselí n.M.
20
8
0
12
337 : 272
16
5
Bohunice
20
4
1
15
253 : 374
9
6
Újezd u Brna
20
0
0
20
177 : 481
0
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín
147
Barbora Grabcová
HK Veselí n.M.
93
Natálie Svobodová
HK Ivančice
91
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Mišková
SKH Velká n.V.
14
Valerie Smetková
HK Hodonín
12
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ema Hanušová
Sokol Újezd u Brna
10
Tereza Trachtulcová
SKH Velká n.V.
8
Tereza Sedlářová
Tatran Bohunice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.