Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Zimní pohár sk.A
Zimní pohar sk. B
Finále
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
David Šlezingr
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
26.4. 14:30
AE118
Juliánov - Sokolnice
29 : 24
29.3. 17:00
AE104
Telnice - Brno B
29 : 28
9.3. 10:30
AE087
Hustopeče - V. Meziříčí
23 : 29
22.2. 16:30
AE075
Brno B - Ivančice
26 : 26
15.2. 09:00
AE067
SK Kuřim - Kostelec n.H.
23 : 23
8.12. 10:30
AE061
Hustopeče - Kostelec n.H.
21 : 29
1.12. 18:00
AE057
Juliánov - Ivančice
20 : 19
10.11. 10:30
AE039
Hustopeče - Juliánov
31 : 26
12.10. 17:00
AE021
V. Meziříčí - Hustopeče
30 : 34
5.10. 16:30
AE016
Brno B - V. Meziříčí
26 : 31
1.liga starších dorostenců
13.4. 14:30
AG110
N.Veselí - Zubří
26 : 25
22.2. 12:30
AG075
Handball KP Brno - N.Veselí
20 : 33
5.10. 12:30
AG016
Handball KP Brno - Náchod
26 : 24
2.liga starších dorostenců Č
23.11. 15:00
AH051
D. Cerekev - HC Plzeň
20 : 16
2.liga starších dorostenců M
29.3. 15:00
AI104
Sokol Telnice - Polanka
21 : 21
1.liga mladších dorostenců
13.4. 12:30
AJ110
N.Veselí - Zubří
20 : 26
22.2. 14:30
AJ075
KP Brno - N.Veselí
19 : 34
5.10. 14:30
AJ016
KP Brno - Strakonice
23 : 43
2.liga mladších dorostenců M
26.4. 09:00
AL118
Sokol Juliánov - Sokolnice
44 : 47
1.12. 16:00
AL057
Sokol Juliánov - HK Ivančice
32 : 32
12.10. 15:00
AL021
Velké Meziříčí - Zlín
25 : 28
Žákovská liga starších žáků
4.5. 15:20
AO177
Ivančice A - Karviná A
20 : 21
4.5. 14:20
AO176
Talent A - Zubří
26 : 18
4.5. 11:40
AO174
Zubří - Ivančice A
19 : 21
4.5. 10:00
AO173
Zubří - Karviná A
17 : 20
1.liga starších dorostenek
2.3. 15:00
AU018
HK Veselí n.M. - Kobylisy
37 : 27
2.liga starších dorostenek M
22.3. 11:00
AVB030
TJ Sokol Velké Meziříčí - Poruba
25 : 21
2.liga mladších dorostenek-M
3.5. 11:00
AWB047
HK Hodonín - Karviná
30 : 20
Žákovská liga starších žaček
1.3. 11:30
AZ109
Hrabůvka - Ivančice
8 : 24
1.3. 10:00
AZ108
Hrabůvka - Kobylisy II
9 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Nové Bránice - Telnice
10 : 0 k.
Tabulka střelců
Lukáš Chrást
Sokol Juliánov
14
Roman Šubík
SK Kuřim B
11
Luboš Mrkvica
Sokol Telnice
11
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
5
Roman Šubík
SK Kuřim B
4
Lukáš Jeremias
Sokol Juliánov
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
12
Petr Piňos
Sokol Juliánov
10
Gábor Zelovich
SHC Maloměřice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.