Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
David Šlezingr
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
26.4. 14:30
AE118
Juliánov - Sokolnice
29 : 24
29.3. 17:00
AE104
Telnice - Brno B
29 : 28
9.3. 10:30
AE087
Hustopeče - V. Meziříčí
23 : 29
22.2. 16:30
AE075
Brno B - Ivančice
26 : 26
15.2. 09:00
AE067
SK Kuřim - Kostelec n.H.
23 : 23
8.12. 10:30
AE061
Hustopeče - Kostelec n.H.
21 : 29
1.12. 18:00
AE057
Juliánov - Ivančice
20 : 19
10.11. 10:30
AE039
Hustopeče - Juliánov
31 : 26
12.10. 17:00
AE021
V. Meziříčí - Hustopeče
30 : 34
5.10. 16:30
AE016
Brno B - V. Meziříčí
26 : 31
1.liga starších dorostenců
13.4. 14:30
AG110
N.Veselí - Zubří
26 : 25
22.2. 12:30
AG075
Handball KP Brno - N.Veselí
20 : 33
5.10. 12:30
AG016
Handball KP Brno - Náchod
26 : 24
2.liga starších dorostenců Č
23.11. 15:00
AH051
D. Cerekev - HC Plzeň
20 : 16
2.liga starších dorostenců M
29.3. 15:00
AI104
Sokol Telnice - Polanka
21 : 21
1.liga mladších dorostenců
13.4. 12:30
AJ110
N.Veselí - Zubří
20 : 26
22.2. 14:30
AJ075
KP Brno - N.Veselí
19 : 34
5.10. 14:30
AJ016
KP Brno - Strakonice
23 : 43
2.liga mladších dorostenců M
26.4. 09:00
AL118
Sokol Juliánov - Sokolnice
44 : 47
1.12. 16:00
AL057
Sokol Juliánov - HK Ivančice
32 : 32
12.10. 15:00
AL021
Velké Meziříčí - Zlín
25 : 28
Žákovská liga starších žáků
4.5. 15:20
AO177
Ivančice A - Karviná A
20 : 21
4.5. 14:20
AO176
Talent A - Zubří
26 : 18
4.5. 11:40
AO174
Zubří - Ivančice A
19 : 21
4.5. 10:00
AO173
Zubří - Karviná A
17 : 20
1.liga starších dorostenek
2.3. 15:00
AU018
HK Veselí n.M. - Kobylisy
37 : 27
2.liga starších dorostenek M
22.3. 11:00
AVB030
TJ Sokol Velké Meziříčí - Poruba
25 : 21
2.liga mladších dorostenek-M
3.5. 11:00
AWB047
HK Hodonín - Karviná
30 : 20
Žákovská liga starších žaček
1.3. 11:30
AZ109
Hrabůvka - Ivančice
8 : 24
1.3. 10:00
AZ108
Hrabůvka - Kobylisy II
9 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.