Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Milan Pelech
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence B
Platnost licence
23.4.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
23.3. 17:00
AE099
Olomouc - Prostějov
28 : 29
2.liga mužů SM
3.5. 17:00
AF126
MHK Karviná - Polanka
29 : 23
20.4. 10:30
AF095
Trnávka - Ostrava
34 : 33
1.3. 15:45
AF082
Trnávka - Polanka
25 : 28
23.11. 16:00
AF054
Trnávka - Zubří B
23 : 33
12.10. 17:30
AF024
Vsetín - V. Bystřice
34 : 23
6.10. 11:00
AF016
Polanka - Trnávka
25 : 21
2.liga starších dorostenců M
23.3. 15:00
AI099
Olomouc - Prostějov
40 : 31
13.3. 18:30
AI095
Přerov - Olomouc
24 : 26
12.10. 15:30
AI024
Vsetín - Sokol Telnice
44 : 22
6.10. 13:00
AI016
Polanka - Přerov
26 : 26
2.liga mladších dorostenců M
10.5. 15:30
AL130
V. Bystřice - HK Ivančice
47 : 22
6.10. 09:00
AL016
DTJ Polanka - Velké Meziříčí
21 : 33
Žákovská liga starších žáků
9.2. 14:45
AO085
Karviná A - Kutná Hora
32 : 16
9.2. 14:00
AO084
Dukla 6 - Kopřivnice A
26 : 16
9.2. 11:45
AO081
Kopřivnice A - HK B Most
14 : 13
9.2. 11:00
AO080
Dukla 6 - Karviná A
19 : 16
9.2. 08:45
AO077
HK B Most - Dukla 6
10 : 17
19.1. 16:00
AO013
Ledeč n. S. - HK Lovosice
14 : 14
19.1. 12:40
AO008
Loko Louny - Talent A
14 : 21
19.1. 12:00
AO007
HK Lovosice - Kopřivnice A
13 : 14
19.1. 08:40
AO002
Loko Louny - HK Lovosice
13 : 13
19.1. 08:00
AO001
Kopřivnice A - Ledeč n. S.
12 : 8
2.liga žen M
1.5. 10:00
AT044
Karviná - H.Brod
32 : 22
Liga starších dorostenek-M-sk.B
24.11. 12:00
AUD026
TJ Nový Jičín - HK Veselí n.M.
9 : 47
20.10. 12:00
AUD014
TJ Nový Jičín - Zlín
15 : 33
2.liga starších dorostenek M
13.4. 12:00
AVB037
TJ Nový Jičín - Poruba
12 : 32
1.liga mladší dorostenky
9.3. 13:00
AW023
Poruba - SVŠ Plzeň
22 : 23
2.liga mladších dorostenek-M
1.5. 12:00
AWB032
Karviná - H.Brod
23 : 31
16.3. 15:30
AWB026
Karviná - Zábřeh
21 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.