Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Jiří Kaufman
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
3.5. 17:00
AB122
Náchod - Jičín "B"
28 : 30
26.4. 17:00
AB115
Dvůr Králové - Strakonice
30 : 26
29.3. 17:00
AB107
Bohunice - Chodov
18 : 27
22.3. 18:00
AB097
N.Veselí - Strakonice
29 : 30
16.3. 17:00
AB093
Jičín "B" - Dvůr Králové
26 : 24
8.3. 17:00
AB086
Litovel - N.Veselí
36 : 27
8.12. 16:30
AB064
N.Veselí - Karviná B
30 : 24
23.11. 18:00
AB053
N.Veselí - Jičín "B"
35 : 27
17.11. 15:00
AB044
Bohunice - N.Veselí
21 : 20
5.10. 17:00
AB016
Dvůr Králové - Náchod
33 : 30
2.liga mužů JM
12.4. 19:00
AE114
Brno B - Maloměřice
40 : 26
23.2. 18:00
AE078
Juliánov - SK Kuřim
26 : 31
1.12. 19:00
AE060
Brno B - Hustopeče
28 : 31
26.10. 14:30
AE035
Juliánov - Brno B
22 : 22
6.10. 10:30
AE017
Hustopeče - Ivančice
32 : 26
29.9. 15:00
AE012
SK Kuřim - Juliánov
26 : 27
1.liga starších dorostenců
12.4. 14:30
AG114
Handball KP Brno - Frýdek-Místek
24 : 31
8.12. 12:30
AG064
N.Veselí - Karviná
27 : 19
30.11. 12:30
AG060
Handball KP Brno - Talent Plzeň
18 : 44
23.11. 14:00
AG053
N.Veselí - Jičín
28 : 19
2.liga starších dorostenců M
29.9. 13:00
AI012
SK Kuřim - Vsetín
25 : 44
1.liga mladších dorostenců
12.4. 12:30
AJ114
KP Brno - Frýdek-Místek
33 : 20
8.12. 14:30
AJ064
N.Veselí - Karviná
20 : 28
1.12. 14:30
AJ060
KP Brno - Talent Plzeň
27 : 47
23.11. 16:00
AJ053
N.Veselí - Jičín
32 : 28
2.liga mladších dorostenců Č
5.10. 15:00
AK016
D.Králové - Náchod
46 : 18
2.liga mladších dorostenců M
8.3. 15:00
AL086
Litovel - HK Ivančice
31 : 27
23.2. 16:00
AL078
Sokol Juliánov - TJ Sokol Luhačovice
32 : 38
27.10. 16:00
AL035
Sokol Juliánov - DTJ Polanka
17 : 37
Český pohár mužů
2.10. 00:00
AN061
V. Meziříčí - Bohunice
26 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.