Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Rozpis soutěže
JM liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Břetislav Jurečka
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1969
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.4.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
11.5. 10:00
AE128
Brno B - Olomouc
27 : 22
26.4. 17:30
AE119
SK Kuřim - Ivančice
30 : 29
29.3. 17:00
AE108
V. Meziříčí - Ivančice
24 : 23
15.3. 17:00
AE096
Ivančice - Sokolnice
33 : 21
7.12. 17:00
AE065
V. Meziříčí - Juliánov
32 : 29
10.11. 16:00
AE041
Sokolnice - Prostějov
39 : 27
13.10. 18:00
AE024
Juliánov - Telnice
28 : 22
29.9. 16:00
AE008
Sokolnice - Hustopeče
27 : 31
28.9. 17:00
AE010
V. Meziříčí - Maloměřice
26 : 25
2.liga mužů SM
1.3. 17:00
AF084
Napajedla - Ostrava
35 : 30
1.liga starších dorostenců
10.5. 14:30
AG128
Handball KP Brno - Ostrava
33 : 27
16.3. 14:30
AG096
N.Veselí - HK Lovosice
30 : 29
2.liga starších dorostenců M
27.4. 12:00
AI119
SK Kuřim - HK Ivančice
22 : 38
15.3. 13:00
AI096
HK Ivančice - Slavia Fatra Napajedla
30 : 20
1.3. 15:00
AI084
Slavia Fatra Napajedla - Olomouc
18 : 29
1.liga mladších dorostenců
10.5. 12:30
AJ128
KP Brno - Ostrava
28 : 25
16.3. 12:30
AJ096
N.Veselí - HK Lovosice
31 : 24
2.liga mladších dorostenců M
29.3. 15:00
AL108
Velké Meziříčí - HK Ivančice
40 : 27
15.3. 15:00
AL096
HK Ivančice - Sokolnice
43 : 37
16.2. 14:00
AL071
Sokolnice - DTJ Polanka
22 : 26
22.11. 18:30
AL065
Velké Meziříčí - Sokol Juliánov
36 : 32
10.11. 14:00
AL041
Sokolnice - Prostějov
32 : 34
13.10. 16:00
AL024
Sokol Juliánov - V. Bystřice
38 : 37
29.9. 14:00
AL008
Sokolnice - Zlín
27 : 37
28.9. 15:00
AL010
Velké Meziříčí - Bystřice p.H.
35 : 17
Český pohár mužů
15.9. 17:00
AN042
Juliánov - Telnice
29 : 28
Žákovská liga starších žáků
23.3. 16:40
AO144
Zlín "A" - Karviná A
9 : 18
23.3. 14:40
AO141
Loko Louny - Karviná A
7 : 27
23.3. 12:40
AO138
Zlín "A" - Zubří
15 : 9
23.3. 12:00
AO137
Loko Louny - N. Veselí A
17 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
Hodonín - Velká n.V.
15 : 17
video
online
Újezd u Brna - Bohunice
10 : 14
video
online
Ivančice - Veselí n.M.
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
20
17
0
3
397 : 248
34
2
Velká n.V.
20
15
1
4
321 : 218
31
3
Hodonín
20
15
0
5
371 : 263
30
4
Veselí n.M.
20
8
0
12
337 : 272
16
5
Bohunice
20
4
1
15
253 : 374
9
6
Újezd u Brna
20
0
0
20
177 : 481
0
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín
147
Barbora Grabcová
HK Veselí n.M.
93
Natálie Svobodová
HK Ivančice
91
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Mišková
SKH Velká n.V.
14
Valerie Smetková
HK Hodonín
12
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ema Hanušová
Sokol Újezd u Brna
10
Tereza Trachtulcová
SKH Velká n.V.
8
Tereza Sedlářová
Tatran Bohunice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.