Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Roman Bauer
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců M
8.12. 14:00
AL063
Sokolnice - Bystřice p.H.
30 : 22
2.liga žen M
12.4. 13:00
AT054
V. Meziříčí - Karviná
27 : 25
17.11. 12:30
AT023
HK Hodonín - Olomouc
26 : 35
1.liga starších dorostenek
18.5. 16:30
AU053
Olomouc - HK Veselí n.M.
28 : 26
2.liga starších dorostenek M
10.5. 11:00
AVB049
TJ Sokol Velké Meziříčí - TJ Nový Jičín
32 : 12
1.liga mladší dorostenky
18.5. 14:30
AW053
Olomouc - Bohunice
39 : 9
2.liga mladších dorostenek-M
18.5. 12:30
AWB053
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
30 : 29
10.5. 09:00
AWB049
V. Meziříčí - DHK Zora Olomouc B
21 : 23
12.4. 11:00
AWB014
V. Meziříčí - Karviná
30 : 18
Liga mladších dorostenek M-sk.A
17.11. 10:45
AYA023
HK Hodonín - Bohunice
23 : 21
Liga Vysočiny - muži
5.10. 17:00
JA009
D. Cerekev - Bystřice n.P.
22 : 23
Jihomoravská liga mužů
17.5. 15:30
LA051
Nové Bránice - Tišnov
23 : 17
30.3. 17:00
LA038
SK Kuřim B - Hostěrádky
22 : 21
26.10. 00:00
LA022
SK Kuřim B - Bohunice B
26 : 31
13.10. 17:00
LA016
Tišnov - Hostěrádky
33 : 20
Jihomoravská liga st. žáků
8.6. 13:30
LF073
Nové Bránice - Ivančice B
15 : 31
8.6. 10:30
LF086
Nové Bránice - Ivančice A
21 : 36
7.6. 10:30
LF088
KP Brno - Bohunice
29 : 32
17.5. 14:15
LF072
Nové Bránice - Hustopeče
16 : 16
3.5. 11:45
LF079
Ivančice B - Juliánov
23 : 19
3.5. 09:15
LF123
Ivančice A - Juliánov
36 : 21
26.4. 12:30
LF118
Juliánov - Sokolnice
34 : 21
13.4. 14:00
LF113
Hustopeče - Telnice
24 : 32
6.4. 17:15
LF085
Ivančice B - Sokolnice
35 : 26
6.4. 14:45
LF096
Ivančice A - Sokolnice
46 : 14
23.3. 12:00
LF098
Sokolnice - Újezd u Brna
33 : 17
1.12. 13:45
LF034
SK Kuřim - Hustopeče
25 : 31
20.10. 14:00
LF028
Hustopeče - Bohunice
21 : 30
6.10. 13:30
LF014
Telnice - SK Kuřim
31 : 13
Jihomoravská liga st. žákyň
5.6. 17:45
LG060
Hodonín - SKH Velká n.V.
23 : 30
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.