Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Rozpis soutěže
JM liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Jiří Matuška
Mateřský klub
Házená Legata Hustopeče
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
11.5. 10:00
AE128
Brno B - Olomouc
27 : 22
3.5. 17:00
AE122
V. Meziříčí - SK Kuřim
33 : 30
26.4. 17:30
AE119
SK Kuřim - Ivančice
30 : 29
29.3. 17:00
AE108
V. Meziříčí - Ivančice
24 : 23
8.3. 14:00
AE086
Olomouc - Ivančice
25 : 21
30.11. 11:00
AE059
Maloměřice - Olomouc
25 : 32
19.10. 16:00
AE030
Sokolnice - Ivančice
19 : 28
28.9. 17:00
AE010
V. Meziříčí - Maloměřice
26 : 25
21.9. 11:00
AE004
Maloměřice - Ivančice
31 : 22
2.liga mužů SM
1.3. 17:00
AF084
Napajedla - Ostrava
35 : 30
1.liga starších dorostenců
10.5. 14:30
AG128
Handball KP Brno - Ostrava
33 : 27
16.3. 14:30
AG096
N.Veselí - HK Lovosice
30 : 29
2.liga starších dorostenců Č
22.3. 15:00
AH099
D. Cerekev - Loko Č.Budějovice
22 : 34
2.liga starších dorostenců M
27.4. 12:00
AI119
SK Kuřim - HK Ivančice
22 : 38
8.3. 12:00
AI086
Olomouc - HK Ivančice
31 : 29
1.3. 15:00
AI084
Slavia Fatra Napajedla - Olomouc
18 : 29
30.11. 13:00
AI059
Maloměřice - Olomouc
28 : 30
5.10. 11:00
AI015
Maloměřice - Prostějov
21 : 34
21.9. 13:00
AI004
Maloměřice - HK Ivančice
21 : 34
1.liga mladších dorostenců
10.5. 12:30
AJ128
KP Brno - Ostrava
28 : 25
16.3. 12:30
AJ096
N.Veselí - HK Lovosice
31 : 24
2.liga mladších dorostenců M
3.5. 15:00
AL122
Velké Meziříčí - TJ Sokol Luhačovice
33 : 33
29.3. 15:00
AL108
Velké Meziříčí - HK Ivančice
40 : 27
16.2. 14:00
AL071
Sokolnice - DTJ Polanka
22 : 26
22.11. 18:30
AL065
Velké Meziříčí - Sokol Juliánov
36 : 32
20.10. 14:00
AL030
Sokolnice - HK Ivančice
34 : 32
28.9. 15:00
AL010
Velké Meziříčí - Bystřice p.H.
35 : 17
Český pohár mužů
15.9. 17:00
AN042
Juliánov - Telnice
29 : 28
Žákovská liga starších žáků
23.3. 16:00
AO143
Talent A - Loko Louny
12 : 22
23.3. 14:40
AO141
Loko Louny - Karviná A
7 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
SHC Maloměřice - Sokolnice
8 : 20
video
online
Telnice - Ivančice A
19 : 15
video
online
SK Kuřim - Bohunice
23 : 14
video
online
KP Brno - Nové Bránice
20 : 10
video
online
Ivančice B - Hustopeče
20 : 18
video
online
Juliánov - Újezd u Brna
21 : 36
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Újezd u Brna
22
21
1
0
541 : 358
43
2
Telnice
22
19
0
3
489 : 370
38
3
Ivančice A
22
15
1
6
479 : 343
31
4
SK Kuřim
22
14
1
7
478 : 382
27
5
Sokolnice
22
13
0
9
486 : 362
24
6
Bohunice
22
11
0
11
412 : 414
22
7
KP Brno
22
10
0
12
423 : 428
20
8
Ivančice B
22
8
2
12
409 : 464
18
9
Juliánov
22
7
0
15
362 : 450
14
10
Nové Bránice
22
6
2
14
351 : 411
12
11
Hustopeče
22
4
1
17
388 : 541
9
12
SHC Maloměřice
22
0
0
22
182 : 477
0
Tabulka střelců
David Popela
Sokol Telnice
222
Tomáš Kachlík
Sokol Újezd u Brna
177
Michal Grepl
HK Ivančice A
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Vojtěch Vorel
HK Ivančice B
21
Filip Hanuš
Sokol Sokolnice
20
Robin Žaloudek
HK Ivančice A
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Střebický
HK Ivančice A
34
Filip Erbes
Handball KP Brno
30
Robin Žaloudek
HK Ivančice A
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.