Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Rozpis soutěže
JM liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Jiří Matuška
Mateřský klub
Házená Legata Hustopeče
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
11.5. 10:00
AE128
Brno B - Olomouc
27 : 22
3.5. 17:00
AE122
V. Meziříčí - SK Kuřim
33 : 30
26.4. 17:30
AE119
SK Kuřim - Ivančice
30 : 29
29.3. 17:00
AE108
V. Meziříčí - Ivančice
24 : 23
8.3. 14:00
AE086
Olomouc - Ivančice
25 : 21
30.11. 11:00
AE059
Maloměřice - Olomouc
25 : 32
19.10. 16:00
AE030
Sokolnice - Ivančice
19 : 28
28.9. 17:00
AE010
V. Meziříčí - Maloměřice
26 : 25
21.9. 11:00
AE004
Maloměřice - Ivančice
31 : 22
2.liga mužů SM
1.3. 17:00
AF084
Napajedla - Ostrava
35 : 30
1.liga starších dorostenců
10.5. 14:30
AG128
Handball KP Brno - Ostrava
33 : 27
16.3. 14:30
AG096
N.Veselí - HK Lovosice
30 : 29
2.liga starších dorostenců Č
22.3. 15:00
AH099
D. Cerekev - Loko Č.Budějovice
22 : 34
2.liga starších dorostenců M
27.4. 12:00
AI119
SK Kuřim - HK Ivančice
22 : 38
8.3. 12:00
AI086
Olomouc - HK Ivančice
31 : 29
1.3. 15:00
AI084
Slavia Fatra Napajedla - Olomouc
18 : 29
30.11. 13:00
AI059
Maloměřice - Olomouc
28 : 30
5.10. 11:00
AI015
Maloměřice - Prostějov
21 : 34
21.9. 13:00
AI004
Maloměřice - HK Ivančice
21 : 34
1.liga mladších dorostenců
10.5. 12:30
AJ128
KP Brno - Ostrava
28 : 25
16.3. 12:30
AJ096
N.Veselí - HK Lovosice
31 : 24
2.liga mladších dorostenců M
3.5. 15:00
AL122
Velké Meziříčí - TJ Sokol Luhačovice
33 : 33
29.3. 15:00
AL108
Velké Meziříčí - HK Ivančice
40 : 27
16.2. 14:00
AL071
Sokolnice - DTJ Polanka
22 : 26
22.11. 18:30
AL065
Velké Meziříčí - Sokol Juliánov
36 : 32
20.10. 14:00
AL030
Sokolnice - HK Ivančice
34 : 32
28.9. 15:00
AL010
Velké Meziříčí - Bystřice p.H.
35 : 17
Český pohár mužů
15.9. 17:00
AN042
Juliánov - Telnice
29 : 28
Žákovská liga starších žáků
23.3. 16:00
AO143
Talent A - Loko Louny
12 : 22
23.3. 14:40
AO141
Loko Louny - Karviná A
7 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
Hodonín - Velká n.V.
15 : 17
video
online
Újezd u Brna - Bohunice
10 : 14
video
online
Ivančice - Veselí n.M.
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
20
17
0
3
397 : 248
34
2
Velká n.V.
20
15
1
4
321 : 218
31
3
Hodonín
20
15
0
5
371 : 263
30
4
Veselí n.M.
20
8
0
12
337 : 272
16
5
Bohunice
20
4
1
15
253 : 374
9
6
Újezd u Brna
20
0
0
20
177 : 481
0
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín
147
Barbora Grabcová
HK Veselí n.M.
93
Natálie Svobodová
HK Ivančice
91
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Mišková
SKH Velká n.V.
14
Valerie Smetková
HK Hodonín
12
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ema Hanušová
Sokol Újezd u Brna
10
Tereza Trachtulcová
SKH Velká n.V.
8
Tereza Sedlářová
Tatran Bohunice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.