Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Josef Čapek
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladších dorostenců
26.10. 16:00
AJ032
Strakonice - HK Lovosice
30 : 30
2.liga mladších dorostenců Č
4.5. 13:00
AK121
Č.Budějovice - HK B Most
20 : 23
3.5. 14:30
AK126
Loko Louny - D.Králové
27 : 25
30.3. 13:00
AK107
Č.Budějovice - SSK Talent Plzeň B
29 : 30
22.3. 14:30
AK099
S.Vršovice - Č.Budějovice
17 : 28
7.12. 12:30
AK065
Náchod - 1.HC Pardubice
20 : 34
29.9. 13:00
AK011
Č.Budějovice - TJ Sokol Bělá p.B.
34 : 18
21.9. 15:00
AK006
Loko Louny - S.Vršovice
43 : 20
Český pohár mužů
15.9. 19:00
AN034
Sezimovo Ústí - Strakonice
17 : 26
31.8. 17:00
AN028
D. Cerekev - V. Meziříčí
27 : 30
Žákovská liga starších žáků
9.2. 14:00
AO090
Zubří - Vsetín
16 : 20
9.2. 12:35
AO089
Jičín - Zubří
20 : 19
9.2. 09:55
AO087
Vsetín - Jičín
17 : 22
9.2. 09:00
AO086
Strakonice A - Zubří
22 : 17
1.liga žen
22.3. 16:15
AR106
S.Vršovice - Poruba B
18 : 25
23.2. 15:00
AR084
Slavia B - Poruba B
23 : 17
20.10. 10:30
AR025
HC Plzeň - Most B
24 : 23
2.liga žen Č
26.4. 18:00
AS122
Strakonice - Kovofiniš Ledeč n.S.
34 : 23
30.3. 11:00
AS100
Č.Budějovice - Kovofiniš Ledeč n.S.
34 : 18
8.3. 16:00
AS095
Strakonice - S.Vršovice B
24 : 22
8.12. 13:00
AS061
Č.Budějovice - Turnov
27 : 27
30.11. 16:00
AS065
Strakonice - Ústí n.L.
25 : 17
2.11. 16:00
AS032
Strakonice - Slavoj Tachov
25 : 20
1.liga starších dorostenek
10.5. 17:00
AU049
Písek - Olomouc
25 : 28
23.2. 13:00
AU015
Slavia - HK Veselí n.M.
23 : 24
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
2.11. 14:15
AUA016
Strakonice - S.Vršovice
22 : 27
26.10. 14:15
AUA028
Strakonice - SVŠ Plzeň
14 : 46
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
20.10. 12:30
AUB014
HC Plzeň - Kobylisy
30 : 24
2.liga starších dorostenek Č
18.5. 10:00
AVA056
Strakonice - HC Plzeň
23 : 26
15.2. 15:00
AVA011
Házená J.Hradec - HC Plzeň
26 : 19
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.