Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Tomáš Suchánek
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
12.4. 17:00
AB112
Litovel - Dukla B
40 : 25
1.3. 11:00
AB081
Bohunice - Bystřice p.H.
24 : 24
17.11. 10:30
AB048
Bystřice p.H. - Dvůr Králové
20 : 21
5.10. 17:00
AB018
Litovel - Chodov
31 : 22
2.liga mužů JM
23.11. 16:30
AE049
Brno B - Kostelec n.H.
30 : 36
2.liga mužů SM
4.5. 17:00
AF121
Zubří B - Rožnov p.R.
35 : 25
9.11. 18:00
AF037
SKP F-M B - Rožnov p.R.
26 : 23
20.10. 15:00
AF029
Ostrava - Trnávka
37 : 32
1.liga starších dorostenců
30.4. 17:30
AG121
Zubří - Kopřivnice
26 : 26
23.11. 12:30
AG049
Handball KP Brno - Kopřivnice
29 : 39
9.11. 16:00
AG037
Frýdek-Místek - Kopřivnice
25 : 35
19.10. 15:00
AG029
Ostrava - Náchod
35 : 30
1.liga mladších dorostenců
30.4. 15:30
AJ121
Zubří - Kopřivnice
35 : 25
23.11. 14:30
AJ049
KP Brno - Kopřivnice
37 : 32
9.11. 14:00
AJ037
Frýdek-Místek - Kopřivnice
34 : 33
19.10. 13:00
AJ029
Ostrava - Strakonice
31 : 34
2.liga mladších dorostenců M
12.4. 15:00
AL112
Litovel - Sokol Juliánov
34 : 19
17.11. 12:30
AL048
Bystřice p.H. - DTJ Polanka
25 : 32
5.10. 15:00
AL018
Litovel - Sokolnice
30 : 23
Český pohár mužů
15.9. 12:30
AN047
Trnávka - Polanka
26 : 19
14.9. 10:30
AN045
Vsetín - Bystřice p.H.
32 : 34
1.liga žen
27.4. 14:00
AR125
Poruba B - Kobylisy
22 : 30
3.4. 18:30
AR110
Kunovice - Otrokovice
19 : 27
23.3. 15:00
AR107
Otrokovice - Slavia B
28 : 31
1.3. 15:00
AR087
Bohunice - Olomouc B
20 : 28
23.2. 14:30
AR082
Olomouc B - SVŠ Plzeň A
24 : 17
2.11. 16:00
AR033
Otrokovice - Poruba B
22 : 27
13.10. 12:30
AR021
Olomouc B - Bohunice
27 : 28
29.9. 13:00
AR009
Kunovice - SVŠ Plzeň A
26 : 15
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.11. 14:00
AUD016
TJ Jiskra Otrokovice - HK Veselí n.M.
22 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.