Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Přemysl Fukala
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
22.3. 17:00
AB099
Litovel - Bohunice
28 : 20
8.3. 13:00
AB090
Karviná B - Dukla B
27 : 14
15.2. 17:00
AB068
Bohunice - Dukla B
27 : 20
23.11. 17:00
AB051
Litovel - Karviná B
25 : 24
26.10. 13:00
AB036
Karviná B - Bystřice p.H.
22 : 24
13.10. 15:00
AB022
Bohunice - Dvůr Králové
15 : 21
22.9. 10:30
AB004
Bystřice p.H. - N.Veselí
26 : 27
2.liga mužů SM
4.5. 17:00
AF124
Napajedla - V. Bystřice
24 : 25
30.3. 17:00
AF107
Zubří B - Napajedla
29 : 28
30.11. 13:00
AF059
SKP F-M B - Ostrava
33 : 21
6.10. 17:00
AF018
Ostrava - Napajedla
26 : 39
29.9. 17:00
AF011
Zubří B - V. Bystřice
29 : 33
1.liga starších dorostenců
11.5. 17:00
AG130
Karviná - N.Veselí
22 : 24
30.3. 15:00
AG107
Zubří - HK Lovosice
31 : 26
22.2. 11:45
AG077
Karviná - Zubří
24 : 25
30.11. 11:00
AG059
Frýdek-Místek - Ostrava
24 : 28
29.11. 16:00
AG055
Kopřivnice - Zubří
36 : 33
26.10. 15:00
AG036
Karviná - Frýdek-Místek
28 : 21
5.10. 15:00
AG018
Ostrava - HK Lovosice
29 : 23
2.liga starších dorostenců M
4.5. 15:00
AI124
Slavia Fatra Napajedla - Sokol Telnice
39 : 28
1.liga mladších dorostenců
11.5. 15:00
AJ130
Karviná - N.Veselí
21 : 25
30.3. 13:00
AJ107
Zubří - HK Lovosice
30 : 20
8.3. 17:00
AJ090
Karviná - Dukla
27 : 20
22.2. 13:35
AJ077
Karviná - Zubří
24 : 26
30.11. 09:00
AJ059
Frýdek-Místek - Ostrava
37 : 15
29.11. 18:00
AJ055
Kopřivnice - Zubří
33 : 44
26.10. 17:00
AJ036
Karviná - Frýdek-Místek
30 : 23
5.10. 13:00
AJ018
Ostrava - HK Lovosice
33 : 39
2.liga mladších dorostenců M
22.3. 15:00
AL099
Litovel - Prostějov
32 : 30
23.11. 15:00
AL051
Litovel - V. Bystřice
37 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.