Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Petr Olexa
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1971
Typ licence
Licence C
Platnost licence
7.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
30.11. 17:00
AC055
Šťáhlavy "B" - Č.Budějovice
19 : 26
9.11. 17:00
AC038
Košutka - Starý Plzenec
26 : 20
2.liga mužů SVČ
30.3. 13:00
AD105
Ústí n.L. - HC Žatec
33 : 33
7.12. 16:00
AD066
Ml. Boleslav - Kolín
27 : 25
12.10. 13:00
AD024
Ústí n.L. - TJ Sokol Bělá
28 : 22
5.10. 10:30
AD017
HC Žatec - Libčice n. Vlt.
20 : 28
28.9. 17:00
AD011
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
35 : 12
21.9. 13:00
AD004
Liberec - Libčice n. Vlt.
27 : 31
2.liga starších dorostenců Č
9.11. 15:00
AH038
TJ košutka - HC Plzeň
30 : 19
12.10. 15:00
AH024
HSK Tygři - HC Plzeň
17 : 21
2.liga mladších dorostenců Č
15.2. 17:00
AK071
SSK Talent Plzeň B - D.Králové
27 : 27
21.9. 11:00
AK004
Liberec - Třeboň
29 : 30
Český pohár žen
8.9. 17:00
APR004
Ústí n.L. - Astra
30 : 29
2.liga žen Č
12.10. 17:00
AS024
Ústí n.L. - Milevsko
39 : 19
2.liga mladších dorostenek-Č
8.2. 13:30
AWA007
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
24 : 18
Spol. přebor st. žáků - skupina B
17.5. 14:20
CB049
S.Vršovice - Kobylisy
13 : 12
17.5. 13:00
CB047
Loko Louny - S.Vršovice
27 : 5
17.5. 09:40
CB042
L.Vršovice - S.Vršovice
10 : 9
17.5. 09:00
CB041
Loko Louny - Kobylisy
21 : 3
Společná regionální liga
28.9. 15:00
CR010
Ml. Boleslav B - Kutná Hora
36 : 28
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.