Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Rozpis soutěže
RK ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Daniel Douda
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
29.3. 15:00
AE107
Prostějov - Sokolnice
35 : 27
23.3. 11:00
AE102
Maloměřice - Telnice
29 : 34
15.3. 17:00
AE093
SK Kuřim - Brno B
34 : 21
9.3. 13:00
AE085
Sokolnice - Kostelec n.H.
31 : 30
1.3. 17:00
AE082
V. Meziříčí - Brno B
32 : 18
23.2. 10:30
AE074
Hustopeče - Sokolnice
32 : 26
23.11. 17:00
AE054
V. Meziříčí - Prostějov
32 : 26
9.11. 19:00
AE038
Brno B - Telnice
29 : 25
27.10. 17:00
AE036
Telnice - Maloměřice
22 : 24
19.10. 17:00
AE027
Brno B - SK Kuřim
27 : 33
5.10. 13:00
AE015
Maloměřice - Prostějov
22 : 18
22.9. 17:00
AE003
Telnice - V. Meziříčí
24 : 24
2.liga mužů SM
13.4. 15:00
AF111
Napajedla - Šumperk
28 : 34
1.liga starších dorostenců
4.5. 14:30
AG123
N.Veselí - Dukla
39 : 26
9.11. 12:30
AG038
Handball KP Brno - Karviná
25 : 24
2.liga starších dorostenců M
13.4. 13:00
AI111
Slavia Fatra Napajedla - SK Kuřim
33 : 23
29.3. 13:00
AI107
Prostějov - Slavia Fatra Napajedla
30 : 30
23.3. 13:00
AI102
Maloměřice - Sokol Telnice
27 : 29
15.3. 17:00
AI093
SK Kuřim - Polanka
17 : 17
27.10. 15:00
AI036
Sokol Telnice - Maloměřice
22 : 21
22.9. 15:00
AI003
Sokol Telnice - Přerov
25 : 15
1.liga mladších dorostenců
4.5. 12:30
AJ123
N.Veselí - Dukla
27 : 32
9.11. 14:30
AJ038
KP Brno - Karviná
23 : 37
2.liga mladších dorostenců M
29.3. 17:00
AL107
Prostějov - Sokolnice
44 : 34
9.3. 11:00
AL085
Sokolnice - Rožnov p.R.
22 : 35
1.3. 15:00
AL082
Velké Meziříčí - DTJ Polanka
27 : 21
23.11. 15:00
AL054
Velké Meziříčí - Prostějov
29 : 35
Český pohár mužů
15.9. 16:00
AN049
Dřevohostice - Litovel
21 : 29
2.liga žen M
16.11. 13:00
AT024
V. Meziříčí - Karviná
19 : 23
1.liga starších dorostenek
1.2. 15:00
AU004
HK Veselí n.M. - SVŠ Plzeň
22 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
RKM - 5. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Zlín "A"
7 : 18
video
online
Telnice - Rožnov p.R.
10 : 22
video
online
Vsetín - Bohunice
23 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
4
1
0
79 : 46
9
2
Vsetín
5
4
0
1
87 : 65
8
3
Juliánov
5
3
1
1
83 : 69
7
4
Rožnov p.R.
5
2
0
3
87 : 76
4
5
Telnice
5
1
0
4
60 : 89
2
6
Bohunice
5
0
0
5
56 : 107
0
Tabulka střelců
Tomáš Grochol
TJ Rožnov p.R.
36
Vojtěch Číž
KH Zbrojovka Vsetín
27
Kryštof Solař
KH Zbrojovka Vsetín
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Bazel
HC Zlín "A"
5
Michal Kulišťák
TJ Rožnov p.R.
3
Vojtěch Václav
Sokol Juliánov
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Maňák
KH Zbrojovka Vsetín
6
Tomáš Grochol
TJ Rožnov p.R.
6
Vlastimil Fabík
HC Zlín "A"
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.