Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Rozpis soutěže
RK ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Daniel Douda
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Liga starších dorostenek-M-sk.A
16.11. 09:00
AUC024
TJ Sokol Velké Meziříčí - DHK Pardubice
27 : 29
1.liga mladší dorostenky
1.2. 13:00
AW004
Bohunice - SVŠ Plzeň
17 : 29
Liga mladších dorostenek M-sk.A
16.11. 11:00
AYA024
V. Meziříčí - DHK Pardubice
33 : 18
Jihomoravská liga mužů
11.5. 10:30
LA033
Nové Bránice - Újezd u Brna
23 : 19
Jihomoravská liga st. žáků
27.5. 18:30
LF131
Juliánov - Újezd u Brna
29 : 20
5.4. 10:30
LF094
Bohunice - Hustopeče
29 : 23
22.3. 10:30
LF101
KP Brno - Juliánov
29 : 43
19.10. 15:00
LF027
KP Brno - SK Kuřim
46 : 33
22.9. 13:30
LF003
Telnice - Újezd u Brna
29 : 13
Jihomoravská liga st. žákyň
24.5. 11:00
LG054
SKH Velká n.V. - Ivančice
29 : 25
10.5. 11:00
LG045
SKH Velká n.V. - Hodonín
37 : 22
10.11. 11:00
LG025
SKH Velká n.V. - Měnín
35 : 13
Jihomoravská liga ml. žáků
27.5. 17:00
LH131
Juliánov - Újezd u Brna
21 : 36
5.4. 09:00
LH094
Bohunice - Hustopeče
28 : 13
22.3. 09:00
LH101
KP Brno - Juliánov
20 : 16
22.3. 00:00
LH102
SHC Maloměřice - Telnice
7 : 17
27.10. 13:30
LH036
Telnice - SHC Maloměřice
17 : 7
19.10. 13:30
LH027
KP Brno - SK Kuřim
20 : 30
22.9. 12:00
LH003
Telnice - Újezd u Brna
16 : 18
Jihomoravská liga ml. žákyň
24.5. 09:30
LJ054
Velká n.V. - Ivančice
9 : 18
10.5. 09:30
LJ045
Velká n.V. - Hodonín
16 : 15
5.4. 12:00
LJ033
Bohunice - Ivančice
9 : 23
10.11. 09:30
LJ025
Velká n.V. - Újezd u Brna
26 : 5
Zlínská liga - starší žáci
13.4. 11:00
ZC066
Napajedla - Zlín "B"
18 : 22
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
13.4. 09:00
ZDJA021
Napajedla_ch - Zubří "B"_ch
17 : 17
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
RKD - 5. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Zlín "B"
7 : 16
video
online
SKH Velká n.V. - L.Zubří
12 : 10
video
online
Otrokovice - Veselí n.M.
9 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SKH Velká n.V.
5
5
0
0
79 : 61
10
2
Zlín "B"
5
4
0
1
80 : 61
8
3
L.Zubří
5
2
1
2
62 : 58
5
4
Otrokovice
5
1
1
3
55 : 67
3
5
Hodonín
5
1
0
4
56 : 70
2
6
Veselí n.M.
5
1
0
4
49 : 64
2
Tabulka střelců
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
27
Lenka Sekulová
TJ Jiskra Otrokovice
21
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
21
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
6
Natálie Herbočková
HC Zlín "B"
6
Pavlína Zemčíková
SKH Velká nad Veličkou
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tereza Žampachová
TJ Jiskra Otrokovice
8
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
6
Kateřina Klimešová
HK Veselí n.M.
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.