Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Michael Haramul
Mateřský klub
I.HC WENDY Mělník
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
10.5. 17:00
AB128
Dvůr Králové - Litovel
22 : 23
27.4. 18:00
AB119
Jičín "B" - N.Veselí
24 : 20
12.4. 17:00
AB114
Dvůr Králové - Bystřice p.H.
17 : 19
23.3. 14:00
AB100
Loko Louny - Jičín "B"
25 : 19
1.3. 18:00
AB079
Strakonice - Dukla B
27 : 22
22.2. 19:00
AB075
Dvůr Králové - N.Veselí
27 : 20
15.2. 17:00
AB069
Náchod - Karviná B
27 : 22
7.12. 13:00
AB061
Loko Louny - Strakonice
32 : 31
16.11. 18:00
AB043
Strakonice - Náchod
27 : 26
10.11. 17:00
AB041
Chodov - Bohunice
15 : 20
26.10. 12:00
AB035
Dukla B - Dvůr Králové
26 : 21
5.10. 13:00
AB017
Loko Louny - N.Veselí
21 : 24
21.9. 13:00
AB001
Jičín "B" - Strakonice
24 : 24
2 liga mužů JZČ
10.11. 15:00
AC041
Chodov B - Č.Budějovice
35 : 29
2.liga mužů SVČ
13.4. 16:00
AD111
HK Lovosice B - Kolín
35 : 23
15.3. 17:00
AD095
Zruč n.S. - Slavia
18 : 24
28.11. 19:00
AD062
Slavia - Praha 4
24 : 29
20.10. 16:00
AD030
HK Lovosice B - Libčice n. Vlt.
25 : 23
1.liga starších dorostenců
29.3. 16:00
AG105
Dukla - Talent Plzeň
25 : 28
26.10. 16:00
AG035
Dukla - Handball KP Brno
32 : 27
20.10. 14:00
AG030
HK Lovosice - N.Veselí
29 : 26
22.9. 17:00
AG001
Jičín - Kopřivnice
28 : 28
2.liga starších dorostenců Č
10.11. 13:00
AH041
Chodov - Loko Č.Budějovice
16 : 25
1.liga mladších dorostenců
29.3. 14:00
AJ105
Dukla - Talent Plzeň
32 : 26
1.3. 16:00
AJ082
Strakonice - KP Brno
27 : 25
26.10. 14:00
AJ035
Dukla - KP Brno
38 : 22
20.10. 12:00
AJ030
HK Lovosice - N.Veselí
30 : 20
22.9. 15:00
AJ001
Jičín - Kopřivnice
34 : 30
2.liga mladších dorostenců Č
10.5. 15:00
AK128
D.Králové - S.Vršovice
43 : 24
3.5. 17:00
AK124
SSK Talent Plzeň B - TJ Sokol Bělá p.B.
31 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.