Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Lukáš Veselý
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.3.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
3.5. 17:00
AB126
Loko Louny - Dvůr Králové
21 : 19
13.4. 15:00
AB111
Chodov - Jičín "B"
32 : 22
29.3. 12:00
AB105
Dukla B - Loko Louny
31 : 20
15.3. 18:00
AB091
Strakonice - Karviná B
25 : 19
7.12. 17:00
AB065
Náchod - Dukla B
34 : 26
30.11. 18:00
AB055
Strakonice - Bohunice
40 : 34
16.11. 18:00
AB045
Jičín "B" - Chodov
25 : 30
10.11. 16:30
AB042
N.Veselí - Náchod
26 : 27
21.9. 13:00
AB006
Loko Louny - Litovel
23 : 32
2 liga mužů JZČ
5.4. 17:00
AC079
Šťáhlavy "B" - VŠ Plzeň
23 : 20
22.3. 18:00
AC099
S.Vršovice - Č.Budějovice
25 : 22
9.3. 10:30
AC089
Sezimovo Ústí - Ledeč n.S.
24 : 15
2.liga mužů SVČ
21.9. 10:30
AD006
HC Žatec - Slavia
21 : 33
1.liga starších dorostenců
7.12. 14:30
AG065
Náchod - Dukla
24 : 46
16.11. 16:00
AG045
Jičín - HK Lovosice
25 : 28
10.11. 12:30
AG042
N.Veselí - Náchod
41 : 23
2.liga starších dorostenců Č
3.5. 10:30
AH123
Sokol Kobylisy - HSK Tygři
30 : 21
1.liga mladších dorostenců
15.3. 16:00
AJ095
Strakonice - Ostrava
35 : 29
16.11. 14:00
AJ045
Jičín - HK Lovosice
23 : 37
2.liga mladších dorostenců Č
3.5. 14:30
AK126
Loko Louny - D.Králové
27 : 25
22.3. 14:30
AK099
S.Vršovice - Č.Budějovice
17 : 28
7.12. 12:30
AK065
Náchod - 1.HC Pardubice
20 : 34
21.9. 15:00
AK006
Loko Louny - S.Vršovice
43 : 20
Český pohár mužů
31.8. 17:00
AN028
D. Cerekev - V. Meziříčí
27 : 30
Žákovská liga starších žáků
9.2. 14:55
AO091
Strakonice A - Jičín
19 : 28
9.2. 12:35
AO089
Jičín - Zubří
20 : 19
9.2. 11:20
AO088
Vsetín - Strakonice A
19 : 18
9.2. 09:00
AO086
Strakonice A - Zubří
22 : 17
1.liga žen
22.3. 16:15
AR106
S.Vršovice - Poruba B
18 : 25
23.2. 15:00
AR084
Slavia B - Poruba B
23 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.