Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Rozpis soutěže
JM liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Jindřich Berger
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1991
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
13.4. 10:30
AE113
Hustopeče - Telnice
33 : 25
30.3. 15:00
AE106
SK Kuřim - Olomouc
40 : 28
23.3. 16:00
AE098
Sokolnice - V. Meziříčí
26 : 26
9.3. 17:00
AE090
Telnice - Juliánov
28 : 27
22.2. 11:00
AE076
Maloměřice - V. Meziříčí
27 : 24
15.2. 15:00
AE068
Prostějov - Juliánov
31 : 25
1.12. 17:00
AE056
SK Kuřim - V. Meziříčí
29 : 36
9.11. 11:00
AE037
Maloměřice - Kostelec n.H.
27 : 27
27.10. 15:00
AE034
SK Kuřim - Hustopeče
27 : 31
20.10. 10:30
AE028
Hustopeče - Prostějov
37 : 31
4.10. 16:00
AE014
Telnice - SK Kuřim
38 : 37
1.liga starších dorostenců
2.3. 17:30
AG083
N.Veselí - Talent Plzeň
32 : 27
24.10. 17:00
AG027
Handball KP Brno - Jičín
27 : 29
2.liga starších dorostenců Č
19.10. 15:00
AH029
D. Cerekev - TJ Sokol Úvaly
18 : 21
5.10. 15:00
AH018
D. Cerekev - Chodov
17 : 26
2.liga starších dorostenců M
30.3. 13:00
AI106
SK Kuřim - Olomouc
25 : 34
9.3. 15:00
AI090
Sokol Telnice - Vsetín
33 : 29
22.2. 13:00
AI076
Maloměřice - Přerov
22 : 29
15.2. 13:00
AI068
Prostějov - Vsetín
35 : 41
1.12. 15:00
AI056
SK Kuřim - Přerov
23 : 21
27.10. 13:00
AI034
SK Kuřim - Zlín
25 : 27
6.10. 15:00
AI014
Sokol Telnice - SK Kuřim
22 : 21
1.liga mladších dorostenců
2.3. 15:30
AJ083
N.Veselí - Talent Plzeň
42 : 29
24.10. 15:30
AJ027
KP Brno - Jičín
23 : 31
2.liga mladších dorostenců M
23.3. 14:00
AL098
Sokolnice - Velké Meziříčí
25 : 35
15.2. 17:00
AL068
Prostějov - Sokol Juliánov
27 : 19
Žákovská liga starších žáků
2.3. 13:30
AO114
Kopřivnice A - Jičín
15 : 17
2.3. 12:00
AO113
Talent A - Kopřivnice A
18 : 17
2.3. 09:30
AO111
Jičín - Talent A
22 : 16
2.liga žen M
23.11. 13:00
AT025
V. Meziříčí - SK Velká Bystřice
24 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
Hodonín - SKH Velká n.V.
23 : 30
video
online
Ivančice - Veselí n.M.
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
16
14
0
2
515 : 232
28
2
Veselí n.M.
16
12
0
4
385 : 248
24
3
SKH Velká n.V.
16
10
0
6
365 : 297
20
4
Hodonín
16
4
0
12
312 : 482
8
5
Měnín
16
0
0
16
193 : 511
0
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín
96
Veronika Velebová
HK Ivančice
87
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Valerie Smetková
HK Hodonín
21
Pavlína Zemčíková
SKH Velká nad Veličkou
14
Alžběta Klimešová
HK Veselí n.M.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Čermáková
Sokol Měnín
16
Nikol Vudiová
Sokol Měnín
8
Tereza Nováková
Sokol Měnín
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.