Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Rozpis soutěže
JM liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Jindřich Berger
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1991
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
13.4. 10:30
AE113
Hustopeče - Telnice
33 : 25
30.3. 15:00
AE106
SK Kuřim - Olomouc
40 : 28
23.3. 16:00
AE098
Sokolnice - V. Meziříčí
26 : 26
9.3. 17:00
AE090
Telnice - Juliánov
28 : 27
22.2. 11:00
AE076
Maloměřice - V. Meziříčí
27 : 24
15.2. 15:00
AE068
Prostějov - Juliánov
31 : 25
1.12. 17:00
AE056
SK Kuřim - V. Meziříčí
29 : 36
9.11. 11:00
AE037
Maloměřice - Kostelec n.H.
27 : 27
27.10. 15:00
AE034
SK Kuřim - Hustopeče
27 : 31
20.10. 10:30
AE028
Hustopeče - Prostějov
37 : 31
4.10. 16:00
AE014
Telnice - SK Kuřim
38 : 37
1.liga starších dorostenců
2.3. 17:30
AG083
N.Veselí - Talent Plzeň
32 : 27
24.10. 17:00
AG027
Handball KP Brno - Jičín
27 : 29
2.liga starších dorostenců Č
19.10. 15:00
AH029
D. Cerekev - TJ Sokol Úvaly
18 : 21
5.10. 15:00
AH018
D. Cerekev - Chodov
17 : 26
2.liga starších dorostenců M
30.3. 13:00
AI106
SK Kuřim - Olomouc
25 : 34
9.3. 15:00
AI090
Sokol Telnice - Vsetín
33 : 29
22.2. 13:00
AI076
Maloměřice - Přerov
22 : 29
15.2. 13:00
AI068
Prostějov - Vsetín
35 : 41
1.12. 15:00
AI056
SK Kuřim - Přerov
23 : 21
27.10. 13:00
AI034
SK Kuřim - Zlín
25 : 27
6.10. 15:00
AI014
Sokol Telnice - SK Kuřim
22 : 21
1.liga mladších dorostenců
2.3. 15:30
AJ083
N.Veselí - Talent Plzeň
42 : 29
24.10. 15:30
AJ027
KP Brno - Jičín
23 : 31
2.liga mladších dorostenců M
23.3. 14:00
AL098
Sokolnice - Velké Meziříčí
25 : 35
15.2. 17:00
AL068
Prostějov - Sokol Juliánov
27 : 19
Žákovská liga starších žáků
2.3. 13:30
AO114
Kopřivnice A - Jičín
15 : 17
2.3. 12:00
AO113
Talent A - Kopřivnice A
18 : 17
2.3. 09:30
AO111
Jičín - Talent A
22 : 16
2.liga žen M
23.11. 13:00
AT025
V. Meziříčí - SK Velká Bystřice
24 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
Hodonín - Velká n.V.
15 : 17
video
online
Újezd u Brna - Bohunice
10 : 14
video
online
Ivančice - Veselí n.M.
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
20
17
0
3
397 : 248
34
2
Velká n.V.
20
15
1
4
321 : 218
31
3
Hodonín
20
15
0
5
371 : 263
30
4
Veselí n.M.
20
8
0
12
337 : 272
16
5
Bohunice
20
4
1
15
253 : 374
9
6
Újezd u Brna
20
0
0
20
177 : 481
0
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín
147
Barbora Grabcová
HK Veselí n.M.
93
Natálie Svobodová
HK Ivančice
91
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Mišková
SKH Velká n.V.
14
Valerie Smetková
HK Hodonín
12
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ema Hanušová
Sokol Újezd u Brna
10
Tereza Trachtulcová
SKH Velká n.V.
8
Tereza Sedlářová
Tatran Bohunice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.