Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Rozpis soutěže
JM liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Jindřich Berger
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1991
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga žen M
17.11. 12:30
AT023
HK Hodonín - Olomouc
26 : 35
1.liga starších dorostenek
18.5. 16:30
AU053
Olomouc - HK Veselí n.M.
28 : 26
Liga starších dorostenek-M-sk.A
23.11. 09:00
AUC025
TJ Sokol Velké Meziříčí - Olomouc
22 : 35
2.liga starších dorostenek M
10.5. 11:00
AVB049
TJ Sokol Velké Meziříčí - TJ Nový Jičín
32 : 12
1.liga mladší dorostenky
18.5. 14:30
AW053
Olomouc - Bohunice
39 : 9
2.liga mladších dorostenek-M
18.5. 12:30
AWB053
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
30 : 29
10.5. 09:00
AWB049
V. Meziříčí - DHK Zora Olomouc B
21 : 23
Liga mladších dorostenek M-sk.A
23.11. 11:00
AYA025
V. Meziříčí - Olomouc
20 : 38
17.11. 10:45
AYA023
HK Hodonín - Bohunice
23 : 21
Liga Vysočiny - muži
24.5. 17:00
JA021
Třešť - Bystřice n.P.
25 : 12
5.10. 17:00
JA009
D. Cerekev - Bystřice n.P.
22 : 23
Jihomoravská liga mužů
27.4. 17:00
LA041
Bohunice B - Újezd u Brna
40 : 21
4.4. 19:00
LA048
HK Ivančice B - Bohunice B
23 : 30
30.3. 17:00
LA038
SK Kuřim B - Hostěrádky
22 : 21
26.10. 00:00
LA022
SK Kuřim B - Bohunice B
26 : 31
Jihomoravská liga st. žáků
13.4. 14:00
LF113
Hustopeče - Telnice
24 : 32
1.12. 13:45
LF034
SK Kuřim - Hustopeče
25 : 31
6.10. 13:30
LF014
Telnice - SK Kuřim
31 : 13
15.9. 10:30
LF065
Újezd u Brna - Juliánov
17 : 41
Jihomoravská liga st. žákyň
26.10. 11:00
LG017
SKH Velká n.V. - Veselí n.M.
16 : 17
Jihomoravská liga ml. žáků
13.4. 12:30
LH113
Hustopeče - Telnice
25 : 31
1.12. 12:30
LH034
SK Kuřim - Hustopeče
27 : 13
6.10. 12:00
LH014
Telnice - SK Kuřim
24 : 17
15.9. 09:00
LH065
Újezd u Brna - Juliánov
22 : 12
Jihomoravská liga ml. žákyň
16.11. 00:00
LJ023
Hodonín - Bohunice
15 : 7
2.11. 13:00
LJ020
Bohunice - Velká n.V.
11 : 15
26.10. 09:30
LJ017
Velká n.V. - Veselí n.M.
12 : 10
15.9. 12:00
LJ028
Újezd u Brna - Bohunice
8 : 20
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
Hodonín - Velká n.V.
15 : 17
video
online
Újezd u Brna - Bohunice
10 : 14
video
online
Ivančice - Veselí n.M.
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
20
17
0
3
397 : 248
34
2
Velká n.V.
20
15
1
4
321 : 218
31
3
Hodonín
20
15
0
5
371 : 263
30
4
Veselí n.M.
20
8
0
12
337 : 272
16
5
Bohunice
20
4
1
15
253 : 374
9
6
Újezd u Brna
20
0
0
20
177 : 481
0
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín
147
Barbora Grabcová
HK Veselí n.M.
93
Natálie Svobodová
HK Ivančice
91
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Mišková
SKH Velká n.V.
14
Valerie Smetková
HK Hodonín
12
Tereza Tvarůžková
Tatran Bohunice
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ema Hanušová
Sokol Újezd u Brna
10
Tereza Trachtulcová
SKH Velká n.V.
8
Tereza Sedlářová
Tatran Bohunice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.