Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Marián Šiška
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.7.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
22.2. 19:45
AC074
Talent Plzeň "B" - Chodov B
36 : 20
16.2. 17:00
AC071
Chodov B - Košutka
26 : 22
23.11. 18:00
AC053
Třeboň - Ledeč n.S.
36 : 16
13.10. 18:00
AC021
Bohemians - Talent Plzeň "B"
20 : 26
12.10. 15:30
AC023
Ledeč n.S. - Sezimovo Ústí
20 : 20
29.9. 18:00
AC010
Bohemians - Sezimovo Ústí
19 : 22
22.9. 16:30
AC002
VŠ Plzeň - Č.Budějovice
29 : 26
22.9. 14:45
AC003
Starý Plzenec - Bohemians
29 : 28
2.liga mužů SVČ
3.5. 17:00
AD123
Libčice n. Vlt. - Ústí n.L.
32 : 18
13.4. 17:00
AD112
Slavia - Ústí n.L.
32 : 23
23.3. 17:00
AD099
Slavia - Ml. Boleslav
25 : 25
9.3. 17:30
AD088
Praha 4 - Ml. Boleslav
27 : 25
14.12. 18:00
AD055
Jablonec - Ml. Boleslav
23 : 23
9.11. 13:00
AD037
Liberec - Jablonec
25 : 29
26.10. 17:00
AD031
Jablonec - Libčice n. Vlt.
25 : 24
19.10. 17:00
AD029
Slavia - Zruč n.S.
29 : 24
5.10. 17:00
AD016
Zruč n.S. - Praha 4
28 : 30
1.liga starších dorostenců
30.4. 18:30
AG111
HK Lovosice - Jičín
27 : 20
30.3. 15:00
AG106
Jičín - Ostrava
36 : 13
22.2. 17:45
AG074
Talent Plzeň - HK Lovosice
25 : 28
2.liga starších dorostenců Č
27.4. 14:00
AH120
Loko Č.Budějovice - TJ Sokol Úvaly
31 : 21
16.2. 13:00
AH071
Chodov - TJ košutka
31 : 23
14.12. 16:15
AH055
ELP Jablonec - Loko Č.Budějovice
21 : 18
8.12. 17:00
AH061
Chrudim - ELP Jablonec
18 : 17
26.10. 15:00
AH031
ELP Jablonec - Sokol Kobylisy
24 : 22
1.liga mladších dorostenců
30.4. 17:00
AJ111
HK Lovosice - Jičín
34 : 32
30.3. 13:00
AJ106
Jičín - Ostrava
23 : 21
22.2. 15:45
AJ074
Talent Plzeň - HK Lovosice
30 : 35
2.liga mladších dorostenců Č
11.5. 15:00
AK131
1.HC Pardubice - Náchod
44 : 26
27.4. 12:00
AK120
Č.Budějovice - Náchod
34 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.