Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Rozpis soutěže
RK ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Tomáš Kubát
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Rok narození
1992
Typ licence
Licence C
Platnost licence
14.9.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga mužů
27.4. 11:00
LA044
Hostěrádky - Tišnov
29 : 22
6.4. 17:00
LA046
Tišnov - SHC Maloměřice B
36 : 25
29.9. 17:00
LA006
Bohunice B - SHC Maloměřice B
33 : 27
Jihomoravská liga st. žáků
8.6. 15:00
LF090
Telnice - Juliánov
25 : 26
25.5. 10:30
LF074
Hustopeče - Sokolnice
25 : 17
10.5. 10:30
LF128
KP Brno - Nové Bránice
33 : 14
13.4. 10:30
LF112
Nové Bránice - Juliánov
19 : 35
3.11. 12:00
LF052
Sokolnice - Juliánov
22 : 32
13.10. 18:45
LF007
Ivančice B - Nové Bránice
31 : 17
13.10. 16:15
LF020
Ivančice A - Nové Bránice
35 : 17
6.10. 17:00
LF061
Hustopeče - Ivančice B
32 : 27
6.10. 14:00
LF017
Hustopeče - Ivančice A
12 : 42
14.9. 10:30
LF066
Bohunice - SK Kuřim
28 : 20
8.9. 13:30
LF058
Telnice - Sokolnice
23 : 16
Jihomoravská liga st. žákyň
8.5. 10:45
LG041
Hodonín - Ivančice
15 : 41
10.11. 16:30
LG026
Ivančice - Hodonín
42 : 10
Jihomoravská liga ml. žáků
8.6. 13:30
LH090
Telnice - Juliánov
28 : 18
25.5. 09:00
LH074
Hustopeče - Sokolnice
19 : 34
10.5. 09:00
LH128
KP Brno - Nové Bránice
20 : 10
13.4. 09:00
LH112
Nové Bránice - Juliánov
20 : 13
3.11. 10:30
LH052
Sokolnice - Juliánov
22 : 12
13.10. 17:30
LH007
Ivančice B - Nové Bránice
24 : 17
13.10. 15:00
LH020
Ivančice A - Nové Bránice
23 : 13
6.10. 15:30
LH061
Hustopeče - Ivančice B
17 : 21
6.10. 12:30
LH017
Hustopeče - Ivančice A
7 : 34
14.9. 09:00
LH066
Bohunice - SK Kuřim
6 : 19
8.9. 12:00
LH058
Telnice - Sokolnice
21 : 19
Jihomoravská liga ml. žákyň
8.6. 09:00
LJ058
Újezd u Brna - Bohunice
10 : 14
8.5. 09:30
LJ041
Hodonín - Ivančice
24 : 23
10.11. 15:00
LJ026
Ivančice - Hodonín
19 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
RKM - 5. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Zlín "A"
7 : 18
video
online
Telnice - Rožnov p.R.
10 : 22
video
online
Vsetín - Bohunice
23 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
4
1
0
79 : 46
9
2
Vsetín
5
4
0
1
87 : 65
8
3
Juliánov
5
3
1
1
83 : 69
7
4
Rožnov p.R.
5
2
0
3
87 : 76
4
5
Telnice
5
1
0
4
60 : 89
2
6
Bohunice
5
0
0
5
56 : 107
0
Tabulka střelců
Tomáš Grochol
TJ Rožnov p.R.
36
Vojtěch Číž
KH Zbrojovka Vsetín
27
Kryštof Solař
KH Zbrojovka Vsetín
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Bazel
HC Zlín "A"
5
Michal Kulišťák
TJ Rožnov p.R.
3
Vojtěch Václav
Sokol Juliánov
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Maňák
KH Zbrojovka Vsetín
6
Tomáš Grochol
TJ Rožnov p.R.
6
Vlastimil Fabík
HC Zlín "A"
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.