Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Rozpis soutěže
RK ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Patrick Netík
Mateřský klub
HK Královo Pole
Rok narození
1995
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
9.11. 17:00
AE042
Ivančice - V. Meziříčí
33 : 22
22.9. 10:30
AE006
Hustopeče - Olomouc
23 : 24
2.liga mužů SM
27.4. 16:00
AF118
Napajedla - Vsetín
27 : 25
15.3. 16:00
AF093
Šumperk - Polanka
32 : 23
22.2. 17:30
AF077
V. Bystřice - Zubří B
37 : 25
7.12. 17:00
AF064
V. Bystřice - Hranice B
36 : 25
16.11. 17:30
AF047
V. Bystřice - MHK Karviná
32 : 19
1.liga starších dorostenců
13.4. 14:30
AG110
N.Veselí - Zubří
26 : 25
2.liga starších dorostenců M
27.4. 14:00
AI118
Slavia Fatra Napajedla - Vsetín
27 : 39
9.11. 13:00
AI042
HK Ivančice - Přerov
36 : 22
1.liga mladších dorostenců
13.4. 12:30
AJ110
N.Veselí - Zubří
20 : 26
10.11. 14:30
AJ042
N.Veselí - Strakonice
28 : 25
13.10. 14:30
AJ020
N.Veselí - Ostrava
35 : 24
2.liga mladších dorostenců M
30.3. 10:30
AL106
TJ Sokol Luhačovice - Litovel
36 : 27
16.11. 15:30
AL047
V. Bystřice - Zlín
29 : 32
9.11. 15:00
AL042
HK Ivančice - Velké Meziříčí
36 : 34
Český pohár mužů
15.9. 16:00
AN049
Dřevohostice - Litovel
21 : 29
Žákovská liga starších žáků
4.5. 15:20
AO177
Ivančice A - Karviná A
20 : 21
4.5. 12:40
AO175
Karviná A - Talent A
29 : 20
4.5. 10:00
AO173
Zubří - Karviná A
17 : 20
4.5. 09:00
AO172
Ivančice A - Talent A
25 : 15
23.3. 16:40
AO144
Zlín "A" - Karviná A
9 : 18
23.3. 15:20
AO142
N. Veselí A - Zubří
16 : 18
23.3. 14:00
AO140
Talent A - Zlín "A"
12 : 7
23.3. 12:00
AO137
Loko Louny - N. Veselí A
17 : 18
23.3. 10:40
AO135
Loko Louny - Zubří
14 : 16
23.3. 08:40
AO132
Zlín "A" - Loko Louny
22 : 17
2.liga žen M
12.4. 13:00
AT054
V. Meziříčí - Karviná
27 : 25
9.3. 16:00
AT042
H.Brod - Olomouc
19 : 25
23.11. 13:00
AT025
V. Meziříčí - SK Velká Bystřice
24 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
RKM - 5. kolo - výsledky
video
online
Bohunice - Zlín "A"
7 : 18
video
online
Telnice - Rožnov p.R.
10 : 22
video
online
Vsetín - Bohunice
23 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
4
1
0
79 : 46
9
2
Vsetín
5
4
0
1
87 : 65
8
3
Juliánov
5
3
1
1
83 : 69
7
4
Rožnov p.R.
5
2
0
3
87 : 76
4
5
Telnice
5
1
0
4
60 : 89
2
6
Bohunice
5
0
0
5
56 : 107
0
Tabulka střelců
Tomáš Grochol
TJ Rožnov p.R.
36
Vojtěch Číž
KH Zbrojovka Vsetín
27
Kryštof Solař
KH Zbrojovka Vsetín
26
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Bazel
HC Zlín "A"
5
Michal Kulišťák
TJ Rožnov p.R.
3
Vojtěch Václav
Sokol Juliánov
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Maňák
KH Zbrojovka Vsetín
6
Tomáš Grochol
TJ Rožnov p.R.
6
Vlastimil Fabík
HC Zlín "A"
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.