Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Jan Dlouhý
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1994
Typ licence
Licence C
Platnost licence
1.9.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
8.5. 11:00
AH069
TJ Sokol Úvaly - HC Plzeň
24 : 13
2.liga mladších dorostenců Č
4.5. 13:00
AK125
S.Vršovice - Liberec
32 : 28
16.3. 12:30
AK091
HK B Most - TJ Sokol Bělá p.B.
30 : 18
Žákovská liga starších žáků
23.3. 16:00
AO128
HK B Most - Ivančice A
17 : 12
23.3. 14:00
AO125
HK B Most - Jičín
12 : 16
23.3. 12:40
AO123
Jičín - V. Bystřice
17 : 16
23.3. 09:20
AO118
V. Bystřice - Vsetín
21 : 5
23.3. 08:40
AO117
Jičín - Ivančice A
12 : 22
1.3. 14:30
AO109
Dukla 6 - HK Lovosice
30 : 7
1.3. 11:00
AO106
Loko Louny - Dukla 6
9 : 26
1.3. 09:30
AO105
Loko Louny - HK Lovosice
26 : 15
2.liga žen Č
13.4. 17:00
AS118
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
19 : 23
9.3. 18:00
AS094
Astra - Č.Budějovice
22 : 28
22.2. 16:00
AS079
Turnov - Ústí n.L.
28 : 19
2.liga starších dorostenek Č
4.5. 11:00
AVA045
Astra Praha - Č.Budějovice
21 : 30
1.liga mladší dorostenky
1.3. 18:15
AW020
Háje - Písek
25 : 22
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
30.11. 11:30
AXB010
Háje - TJ Slavoj Tachov
37 : 11
Společná regionální liga starších žákyň
24.5. 14:20
SD-165/09
DHK B Most - HK Lovosice
13 : 9
24.5. 14:00
SD-165/01
Mělník - HK Lovosice
2 : 9
24.5. 13:00
SD-165/07
Mělník - DHK B Most
6 : 16
24.5. 11:40
SD-165/05
Loko Cheb - DHK B Most
10 : 8
24.5. 11:00
SD-165/04
Mělník - HK Sptk Ústí n.L.
5 : 11
24.5. 09:40
SD-165/02
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
11 : 6
16.11. 15:30
SD-154/10
Loko Cheb - DHK B Most
10 : 9
16.11. 14:10
SD-154/08
Loko Cheb - HK Sptk Ústí n.L.
11 : 14
16.11. 11:30
SD-154/04
HK Sptk Ústí n.L. - DHK B Most
20 : 6
9.11. 13:40
SD-155/08
Mělník - DHK B Most
7 : 17
9.11. 13:00
SD-155/07
HK Sptk Ústí n.L. - Loko Cheb
15 : 9
9.11. 11:00
SD-155/04
HK Lovosice - Loko Cheb
12 : 14
9.11. 10:20
SD-155/03
DHK B Most - HK Sptk Ústí n.L.
12 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.