Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Rozpis soutěže
JM liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Adam Baader
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
10.5. 11:00
AE132
SK Kuřim - Prostějov
32 : 32
3.5. 17:00
AE123
Ivančice - Juliánov
27 : 17
5.4. 11:00
AE129
Maloměřice - Sokolnice
29 : 24
15.3. 15:00
AE094
Prostějov - Hustopeče
23 : 26
15.2. 17:30
AE071
Brno B - Sokolnice
36 : 30
7.12. 17:00
AE064
Ivančice - Telnice
31 : 26
17.11. 17:00
AE047
Telnice - Hustopeče
22 : 35
16.11. 15:00
AE044
Prostějov - Ivančice
17 : 20
12.10. 16:00
AE019
Kostelec n.H. - Sokolnice
24 : 24
28.9. 15:00
AE011
Prostějov - Telnice
35 : 31
2.liga mužů SM
13.4. 10:00
AF110
Hranice B - Zubří B
26 : 25
23.3. 11:00
AF101
Polanka - Vsetín
25 : 27
23.2. 11:00
AF075
Polanka - Hranice B
36 : 19
30.11. 17:30
AF058
V. Bystřice - Napajedla
35 : 28
26.10. 17:30
AF036
V. Bystřice - SKP F-M B
23 : 22
21.9. 17:30
AF003
V. Bystřice - Trnávka
31 : 20
1.liga starších dorostenců
15.2. 13:30
AG071
Handball KP Brno - HK Lovosice
25 : 34
2.liga starších dorostenců M
10.5. 09:00
AI132
SK Kuřim - Prostějov
30 : 26
3.5. 13:00
AI123
HK Ivančice - Vsetín
29 : 29
5.4. 13:00
AI129
Maloměřice - Slavia Fatra Napajedla
37 : 37
23.3. 09:00
AI101
Polanka - Vsetín
23 : 26
15.3. 13:00
AI094
Prostějov - Zlín
32 : 38
23.2. 09:00
AI075
Polanka - HK Ivančice
29 : 13
7.12. 13:00
AI064
HK Ivančice - Sokol Telnice
34 : 18
17.11. 15:00
AI047
Sokol Telnice - Zlín
15 : 31
16.11. 13:00
AI044
Prostějov - HK Ivančice
24 : 31
28.9. 13:00
AI011
Prostějov - Sokol Telnice
28 : 12
1.liga mladších dorostenců
15.2. 15:30
AJ071
KP Brno - HK Lovosice
31 : 34
2.liga mladších dorostenců M
3.5. 15:00
AL123
HK Ivančice - Sokol Juliánov
44 : 34
23.3. 13:00
AL101
DTJ Polanka - Sokol Juliánov
36 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
SHC Maloměřice - Sokolnice
8 : 20
video
online
Telnice - Ivančice A
19 : 15
video
online
SK Kuřim - Bohunice
23 : 14
video
online
KP Brno - Nové Bránice
20 : 10
video
online
Ivančice B - Hustopeče
20 : 18
video
online
Juliánov - Újezd u Brna
21 : 36
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Újezd u Brna
22
21
1
0
541 : 358
43
2
Telnice
22
19
0
3
489 : 370
38
3
Ivančice A
22
15
1
6
479 : 343
31
4
SK Kuřim
22
14
1
7
478 : 382
27
5
Sokolnice
22
13
0
9
486 : 362
24
6
Bohunice
22
11
0
11
412 : 414
22
7
KP Brno
22
10
0
12
423 : 428
20
8
Ivančice B
22
8
2
12
409 : 464
18
9
Juliánov
22
7
0
15
362 : 450
14
10
Nové Bránice
22
6
2
14
351 : 411
12
11
Hustopeče
22
4
1
17
388 : 541
9
12
SHC Maloměřice
22
0
0
22
182 : 477
0
Tabulka střelců
David Popela
Sokol Telnice
222
Tomáš Kachlík
Sokol Újezd u Brna
177
Michal Grepl
HK Ivančice A
158
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Vojtěch Vorel
HK Ivančice B
21
Filip Hanuš
Sokol Sokolnice
20
Robin Žaloudek
HK Ivančice A
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Střebický
HK Ivančice A
34
Filip Erbes
Handball KP Brno
30
Robin Žaloudek
HK Ivančice A
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.