Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Rozpis soutěže
JM liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Adam Baader
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
10.5. 11:00
AE132
SK Kuřim - Prostějov
32 : 32
3.5. 17:00
AE123
Ivančice - Juliánov
27 : 17
5.4. 11:00
AE129
Maloměřice - Sokolnice
29 : 24
15.3. 15:00
AE094
Prostějov - Hustopeče
23 : 26
15.2. 17:30
AE071
Brno B - Sokolnice
36 : 30
7.12. 17:00
AE064
Ivančice - Telnice
31 : 26
17.11. 17:00
AE047
Telnice - Hustopeče
22 : 35
16.11. 15:00
AE044
Prostějov - Ivančice
17 : 20
12.10. 16:00
AE019
Kostelec n.H. - Sokolnice
24 : 24
28.9. 15:00
AE011
Prostějov - Telnice
35 : 31
2.liga mužů SM
13.4. 10:00
AF110
Hranice B - Zubří B
26 : 25
23.3. 11:00
AF101
Polanka - Vsetín
25 : 27
23.2. 11:00
AF075
Polanka - Hranice B
36 : 19
30.11. 17:30
AF058
V. Bystřice - Napajedla
35 : 28
26.10. 17:30
AF036
V. Bystřice - SKP F-M B
23 : 22
21.9. 17:30
AF003
V. Bystřice - Trnávka
31 : 20
1.liga starších dorostenců
15.2. 13:30
AG071
Handball KP Brno - HK Lovosice
25 : 34
2.liga starších dorostenců M
10.5. 09:00
AI132
SK Kuřim - Prostějov
30 : 26
3.5. 13:00
AI123
HK Ivančice - Vsetín
29 : 29
5.4. 13:00
AI129
Maloměřice - Slavia Fatra Napajedla
37 : 37
23.3. 09:00
AI101
Polanka - Vsetín
23 : 26
15.3. 13:00
AI094
Prostějov - Zlín
32 : 38
23.2. 09:00
AI075
Polanka - HK Ivančice
29 : 13
7.12. 13:00
AI064
HK Ivančice - Sokol Telnice
34 : 18
17.11. 15:00
AI047
Sokol Telnice - Zlín
15 : 31
16.11. 13:00
AI044
Prostějov - HK Ivančice
24 : 31
28.9. 13:00
AI011
Prostějov - Sokol Telnice
28 : 12
1.liga mladších dorostenců
15.2. 15:30
AJ071
KP Brno - HK Lovosice
31 : 34
2.liga mladších dorostenců M
3.5. 15:00
AL123
HK Ivančice - Sokol Juliánov
44 : 34
23.3. 13:00
AL101
DTJ Polanka - Sokol Juliánov
36 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
Hodonín - SKH Velká n.V.
23 : 30
video
online
Ivančice - Veselí n.M.
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
16
14
0
2
515 : 232
28
2
Veselí n.M.
16
12
0
4
385 : 248
24
3
SKH Velká n.V.
16
10
0
6
365 : 297
20
4
Hodonín
16
4
0
12
312 : 482
8
5
Měnín
16
0
0
16
193 : 511
0
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín
96
Veronika Velebová
HK Ivančice
87
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Valerie Smetková
HK Hodonín
21
Pavlína Zemčíková
SKH Velká nad Veličkou
14
Alžběta Klimešová
HK Veselí n.M.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Čermáková
Sokol Měnín
16
Nikol Vudiová
Sokol Měnín
8
Tereza Nováková
Sokol Měnín
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.