Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Rozpis soutěže
JM liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Adam Baader
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců M
15.3. 17:00
AL094
Prostějov - Zlín
31 : 34
23.2. 13:00
AL075
DTJ Polanka - HK Ivančice
28 : 35
7.12. 13:00
AL064
HK Ivančice - V. Bystřice
38 : 37
30.11. 15:30
AL058
V. Bystřice - Sokolnice
47 : 27
16.11. 17:00
AL044
Prostějov - HK Ivančice
43 : 35
27.10. 12:00
AL036
V. Bystřice - Bystřice p.H.
34 : 25
28.9. 17:00
AL011
Prostějov - V. Bystřice
41 : 29
22.9. 12:00
AL003
V. Bystřice - Velké Meziříčí
28 : 34
2.liga žen M
9.3. 13:00
AT041
HK Hodonín - Karviná
25 : 32
13.10. 16:00
AT010
SK Velká Bystřice - V. Meziříčí
21 : 27
1.liga starších dorostenek
27.4. 11:00
AU044
Zlín - Kobylisy
42 : 28
Liga starších dorostenek-M-sk.A
29.9. 14:30
AUC004
Olomouc - DHK Pardubice
39 : 18
1.liga mladší dorostenky
27.4. 13:00
AW044
Zlín - Poruba
18 : 28
2.liga mladších dorostenek-M
9.3. 11:00
AWB022
HK Hodonín - DHK Pardubice
36 : 20
Liga mladších dorostenek M-sk.A
29.9. 16:30
AYA004
Olomouc - DHK Pardubice
53 : 8
Jihomoravská liga mužů
3.5. 18:45
LA030
HK Ivančice B - Tišnov
32 : 28
LOLK muži
4.5. 17:00
OA041
Dřevohostice - Droždín
16 : 16
27.10. 14:00
OA002
SK Velká Bystřice B - Přerov "B"
31 : 16
19.10. 11:30
OA026
Tatran Litovel B - Uničov A
18 : 19
13.10. 14:00
OA023
SK Velká Bystřice B - Tatran Litovel B
27 : 23
6.10. 10:30
OA017
Uničov A - Droždín
27 : 22
22.9. 14:00
OA009
SK Velká Bystřice B - Droždín
27 : 28
LOLK starší žáci
26.10. 15:30
OB047
V. Bystřice - STM Olomouc B
60 : 4
19.10. 10:00
OB041
Litovel - Horka nad Moravou
26 : 22
12.10. 14:20
OB031
Centrum Haná - Hranice
31 : 14
6.10. 12:30
OB026
Uničov - Velká Bystřice B
30 : 21
21.9. 15:30
OB014
V. Bystřice - Žeravice
40 : 12
LOLK mladší žáci
27.10. 10:30
OC054
Velká Bystřice B - Senice na Hané
18 : 12
26.10. 14:00
OC055
V. Bystřice - STM Olomouc 2002
28 : 3
19.10. 13:00
OC048
Litovel - Šumperk
20 : 8
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
Hodonín - SKH Velká n.V.
23 : 30
video
online
Ivančice - Veselí n.M.
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice
16
14
0
2
515 : 232
28
2
Veselí n.M.
16
12
0
4
385 : 248
24
3
SKH Velká n.V.
16
10
0
6
365 : 297
20
4
Hodonín
16
4
0
12
312 : 482
8
5
Měnín
16
0
0
16
193 : 511
0
Tabulka střelců
Valerie Smetková
HK Hodonín
96
Veronika Velebová
HK Ivančice
87
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Valerie Smetková
HK Hodonín
21
Pavlína Zemčíková
SKH Velká nad Veličkou
14
Alžběta Klimešová
HK Veselí n.M.
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Čermáková
Sokol Měnín
16
Nikol Vudiová
Sokol Měnín
8
Tereza Nováková
Sokol Měnín
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.