Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Zimní pohár sk.A
Zimní pohar sk. B
Finále
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Jan Mrázek
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1996
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
19.1. 16:00
AZ028
L.Zubří - Háje
11 : 17
19.1. 15:20
AZ027
HK Sptk Ústí n.L. - Poruba
15 : 16
19.1. 12:40
AZ023
Žirovnice - Poruba
15 : 13
19.1. 11:20
AZ021
HC Plzeň - L.Zubří
8 : 20
19.1. 10:40
AZ020
Háje - Poruba
14 : 8
19.1. 08:40
AZ017
Žirovnice - Háje
8 : 3
Zlínská liga - starší žáci
30.3. 10:45
ZC056
Napajedla - Zubří
7 : 32
12.10. 12:15
ZC021
Zlín "B" - Napajedla
21 : 23
6.10. 11:00
ZC016
Napajedla - Vsetín
16 : 40
28.9. 10:00
ZC011
Zubří - Napajedla
36 : 13
14.9. 13:00
ZC004
Uherské Hradiště - Vsetín
21 : 20
Zlínská liga - mladší žactvo I
19.10. 10:00
ZD028
Otrokovice_d - Zlín "B"_d
23 : 5
11.10. 14:45
ZD017
Zlín "A"_d - Zlín "B"_d
22 : 19
6.10. 09:00
ZD016
Napajedla_ch - Vsetín_ch
18 : 18
28.9. 08:30
ZD011
Zubří "A"_ch - Napajedla_ch
28 : 11
21.9. 09:00
ZD006
Napajedla_ch - Zlín "B"_d
16 : 6
14.9. 11:30
ZD004
U.Hradiště_ch - Vsetín_ch
26 : 18
13.9. 17:00
ZD001
Otrokovice_d - Napajedla_ch
21 : 4
Zlínská liga - mladší žactvo II
10.11. 09:00
ZDB037
Holešov_ch - Kunovice_d
11 : 21
2.11. 09:00
ZDB035
Kunovice_d - Zlín "B"_ch
17 : 13
12.10. 13:45
ZDB022
Zlín "C"_d - Zubří "B"_ch
18 : 22
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
17.5. 10:00
ZDBJ045
Holešov_ch - Zlín "B"_ch
12 : 11
26.4. 11:45
ZDBJ030
Zlín "B"_d - L.Zubří_d
27 : 13
23.3. 09:15
ZDBJ008
Zlín "B"_d - Kunovice_d
26 : 20
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
26.4. 10:15
ZDJA026
Zlín "A"_d - Napajedla_ch
22 : 22
26.4. 09:00
ZDJA028
Zlín "C"_d - Otrokovice_d
13 : 29
12.4. 10:00
ZDJA025
Zlín "A"_d - Vsetín_ch
36 : 33
30.3. 09:00
ZDJA011
Napajedla_ch - Zubří "A"_ch
10 : 41
23.3. 08:00
ZDJA006
Zlín "C"_d - Napajedla_ch
22 : 28
Zlínská liga - starší žačky
26.4. 13:15
ZE072
Zlín "A" - Velká Bystřice
33 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Nové Bránice - Telnice
10 : 0 k.
Tabulka střelců
Lukáš Chrást
Sokol Juliánov
14
Roman Šubík
SK Kuřim B
11
Luboš Mrkvica
Sokol Telnice
11
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
5
Roman Šubík
SK Kuřim B
4
Lukáš Jeremias
Sokol Juliánov
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
12
Petr Piňos
Sokol Juliánov
10
Gábor Zelovich
SHC Maloměřice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.