Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
David Soško
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1996
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
19.1. 15:20
AZ027
HK Sptk Ústí n.L. - Poruba
15 : 16
19.1. 13:20
AZ024
HC Plzeň - HK Sptk Ústí n.L.
20 : 19
19.1. 10:40
AZ020
Háje - Poruba
14 : 8
19.1. 09:20
AZ018
Poruba - HC Plzeň
17 : 8
19.1. 08:40
AZ017
Žirovnice - Háje
8 : 3
Zlínská liga - starší žáci
1.6. 09:00
ZC047
Zlín "A" - Zubří
20 : 19
8.4. 15:45
ZC069
Zlín "A" - Bystřice p.H.
25 : 19
6.4. 12:00
ZC065
Zlín "B" - Zubří
20 : 30
30.3. 10:45
ZC056
Napajedla - Zubří
7 : 32
19.3. 17:30
ZC054
Zlín "B" - Zlín "A"
8 : 38
12.10. 12:15
ZC021
Zlín "B" - Napajedla
21 : 23
10.10. 16:30
ZC006
Napajedla - Bystřice p.H.
20 : 23
6.10. 11:00
ZC016
Napajedla - Vsetín
16 : 40
28.9. 10:00
ZC011
Zubří - Napajedla
36 : 13
14.9. 13:00
ZC004
Uherské Hradiště - Vsetín
21 : 20
Zlínská liga - mladší žactvo I
19.10. 10:00
ZD028
Otrokovice_d - Zlín "B"_d
23 : 5
6.10. 09:00
ZD016
Napajedla_ch - Vsetín_ch
18 : 18
28.9. 08:30
ZD011
Zubří "A"_ch - Napajedla_ch
28 : 11
21.9. 09:00
ZD006
Napajedla_ch - Zlín "B"_d
16 : 6
14.9. 11:30
ZD004
U.Hradiště_ch - Vsetín_ch
26 : 18
13.9. 17:00
ZD001
Otrokovice_d - Napajedla_ch
21 : 4
Zlínská liga - mladší žactvo II
20.11. 17:00
ZDB044
Kunovice_d - Zubří "B"_ch
15 : 22
10.11. 09:00
ZDB037
Holešov_ch - Kunovice_d
11 : 21
2.11. 09:00
ZDB035
Kunovice_d - Zlín "B"_ch
17 : 13
12.10. 13:45
ZDB022
Zlín "C"_d - Zubří "B"_ch
18 : 22
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
1.6. 10:30
ZDBJ002
Zlín "B"_ch - Zub_C_ch
15 : 21
26.4. 11:45
ZDBJ030
Zlín "B"_d - L.Zubří_d
27 : 13
9.4. 16:45
ZDBJ024
Zlín "B"_ch - Bystřice p.H._ch
17 : 12
6.4. 09:00
ZDBJ019
Zlín "B"_d - Holešov_ch
28 : 5
23.3. 09:15
ZDBJ008
Zlín "B"_d - Kunovice_d
26 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.