Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Ondřej Váňa
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1998
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Společný přebor mladších žákyň
1.6. 15:30
BI120
Astra - S.Vršovice
5 : 7
1.6. 14:30
BI118
Kobylisy II A - Slavia
7 : 18
1.6. 11:30
BI112
Slavia - Háje
10 : 5
1.6. 10:30
BI110
DHKPardubice - Slavia
3 : 15
1.6. 09:30
BI108
DHKPardubice - Kobylisy II A
10 : 9
1.6. 08:30
BI106
Slavia - Astra
13 : 4
6.4. 15:00
BI054
Astra - TJ Sokol Bělá
9 : 2
6.4. 14:30
BI053
DHKPardubice - Slavia
2 : 11
6.4. 13:30
BI051
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
3 : 9
6.4. 13:00
BI050
DHKPardubice - Háje
2 : 10
6.4. 12:00
BI048
S.Vršovice - DHKPardubice
6 : 4
6.4. 11:30
BI047
Astra - Slavia
4 : 4
6.4. 10:30
BI045
Astra - DHKPardubice
6 : 2
6.4. 10:00
BI044
Slavia - S.Vršovice
7 : 5
6.4. 09:30
BI043
DHKPardubice - TJ Sokol Bělá
6 : 4
6.4. 09:00
BI042
Háje - Slavia
6 : 4
6.4. 08:30
BI041
S.Vršovice - Astra
5 : 7
Společný přebor mladších žáků
26.4. 15:18
BJ050
Ml. Boleslav - L.Vršovice A
15 : 5
26.4. 13:54
BJ048
Mělník B - Ml. Boleslav
5 : 18
26.4. 11:06
BJ044
L.Vršovice A - Mělník B
11 : 11
26.4. 09:42
BJ042
Mělník B - Chodov
12 : 22
26.4. 09:00
BJ041
Dukla 4 - L.Vršovice A
11 : 13
13.4. 13:40
BJ019
Chodov - Úvaly
16 : 24
13.4. 13:05
BJ018
Kutná Hora - Dukla 6
7 : 25
13.4. 11:55
BJ016
Úvaly - Kutná Hora
16 : 8
13.4. 10:10
BJ013
Úvaly - Dukla 6
12 : 16
13.4. 09:35
BJ012
Chodov - Kutná Hora
15 : 14
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.