Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Josef Malina
Mateřský klub
TJ Veselá
Rok narození
1967
Typ licence
Licence C
Platnost licence
31.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Zlínská liga - starší žáci
22.5. 18:00
ZC050
Bystřice p.H. - Rožnov p.R.
32 : 34
20.5. 17:00
ZC049
Vsetín - Uherské Hradiště
35 : 23
18.5. 10:30
ZC090
Zubří B - Zlín "A"
18 : 31
10.5. 10:30
ZC085
Rožnov p.R. - Uherské Hradiště
28 : 22
26.4. 10:30
ZC074
Rožnov p.R. - Zubří
23 : 24
15.4. 17:45
ZC051
Bystřice p.H. - Napajedla
26 : 14
10.4. 14:45
ZC055
Zubří - Zubří B
32 : 20
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
22.5. 17:00
ZDBJ005
Bystřice p.H._ch - Rožnov p.R. "B"_ch
11 : 13
18.5. 08:00
ZDBJ044
Zub_C_ch - Kunovice_d
25 : 15
17.5. 10:00
ZDBJ041
Hovězí_d - Rožnov p.R. "B"_ch
8 : 22
10.5. 08:00
ZDBJ040
Rožnov p.R. "B"_ch - Zlín "B"_d
14 : 20
3.5. 10:00
ZDBJ031
Hovězí_d - Zlín "B"_d
4 : 49
26.4. 08:00
ZDBJ029
Rožnov p.R. "B"_ch - Zub_C_ch
11 : 21
12.4. 10:00
ZDBJ021
Hovězí_d - L.Zubří_d
14 : 28
23.3. 09:00
ZDBJ009
L.Zubří_d - Zlín "B"_ch
18 : 16
Zlínská liga - mladší žactvo I - jaro
20.5. 15:30
ZDJA004
Vsetín_ch - U.Hradiště_ch
29 : 28
18.5. 09:15
ZDJA044
Zubří "A"_ch - Zlín "A"_d
50 : 22
10.5. 09:15
ZDJA040
Rožnov p.R. "A"_ch - U.Hradiště_ch
30 : 22
26.4. 09:15
ZDJA029
Rožnov p.R. "A"_ch - Zubří "A"_ch
21 : 27
10.4. 16:00
ZDJA010
Zubří "A"_ch - Otrokovice_d
35 : 25
8.4. 15:00
ZDJA020
Zubří "B"_ch - Zubří "A"_ch
22 : 26
Zlínská liga - starší žačky
23.3. 10:15
ZE054
L.Zubří - Velká Bystřice
19 : 18
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.