Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Petr Směja
Mateřský klub
Sokol Brno IV
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.3.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
23.3. 11:00
AE102
Maloměřice - Telnice
29 : 34
9.3. 13:00
AE085
Sokolnice - Kostelec n.H.
31 : 30
24.11. 10:30
AE050
Hustopeče - Maloměřice
39 : 35
17.11. 18:00
AE046
Juliánov - Olomouc
18 : 27
12.10. 15:00
AE023
SK Kuřim - Maloměřice
24 : 30
22.9. 10:30
AE006
Hustopeče - Olomouc
23 : 24
2.liga starších dorostenců M
23.3. 13:00
AI102
Maloměřice - Sokol Telnice
27 : 29
12.10. 13:00
AI023
SK Kuřim - Maloměřice
24 : 19
21.9. 15:00
AI001
SK Kuřim - Rožnov p.R.
16 : 44
2.liga mladších dorostenců M
9.3. 11:00
AL085
Sokolnice - Rožnov p.R.
22 : 35
17.11. 16:00
AL046
Sokol Juliánov - Litovel
25 : 24
1.liga starších dorostenek
8.5. 14:00
AU043
HK Veselí n.M. - Slavia
34 : 31
Žákovská liga starších žaček
1.3. 15:00
AZ112
Ivančice - Kobylisy II
25 : 19
1.3. 11:30
AZ109
Hrabůvka - Ivančice
8 : 24
1.3. 09:00
AZ107
Ivančice - J.Hradec
20 : 9
Jihomoravská liga mužů
19.4. 11:00
LA050
Bohunice B - SK Kuřim B
27 : 21
29.3. 14:00
LA040
Bohunice B - Nové Bránice
29 : 25
23.3. 15:00
LA034
SHC Maloměřice B - Bohunice B
30 : 34
12.10. 17:00
LA015
SK Kuřim B - SHC Maloměřice B
34 : 33
22.9. 17:00
LA002
Tišnov - HK Ivančice B
24 : 24
21.9. 17:00
LA001
SK Kuřim B - Újezd u Brna
26 : 25
15.9. 17:00
LA027
Bohunice B - Tišnov
33 : 24
15.9. 10:30
LA026
Nové Bránice - Hostěrádky
26 : 18
Jihomoravská liga st. žáků
27.5. 18:30
LF131
Juliánov - Újezd u Brna
29 : 20
25.5. 15:00
LF077
Telnice - Bohunice
32 : 29
17.5. 09:30
LF068
Bohunice - Juliánov
27 : 36
5.4. 13:30
LF091
Telnice - Ivančice B
24 : 31
5.4. 10:30
LF130
Telnice - Ivančice A
12 : 44
29.3. 12:00
LF107
Bohunice - Sokolnice
34 : 31
17.11. 12:30
LF046
Juliánov - Nové Bránice
35 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.