Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Rozpis soutěže
Zimní pohár sk.A
Zimní pohar sk. B
Finále
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Petr Směja
Mateřský klub
Sokol Brno IV
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.3.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
23.3. 11:00
AE102
Maloměřice - Telnice
29 : 34
9.3. 13:00
AE085
Sokolnice - Kostelec n.H.
31 : 30
24.11. 10:30
AE050
Hustopeče - Maloměřice
39 : 35
17.11. 18:00
AE046
Juliánov - Olomouc
18 : 27
12.10. 15:00
AE023
SK Kuřim - Maloměřice
24 : 30
22.9. 10:30
AE006
Hustopeče - Olomouc
23 : 24
2.liga starších dorostenců M
23.3. 13:00
AI102
Maloměřice - Sokol Telnice
27 : 29
12.10. 13:00
AI023
SK Kuřim - Maloměřice
24 : 19
21.9. 15:00
AI001
SK Kuřim - Rožnov p.R.
16 : 44
2.liga mladších dorostenců M
9.3. 11:00
AL085
Sokolnice - Rožnov p.R.
22 : 35
17.11. 16:00
AL046
Sokol Juliánov - Litovel
25 : 24
1.liga starších dorostenek
8.5. 14:00
AU043
HK Veselí n.M. - Slavia
34 : 31
Žákovská liga starších žaček
1.3. 15:00
AZ112
Ivančice - Kobylisy II
25 : 19
1.3. 11:30
AZ109
Hrabůvka - Ivančice
8 : 24
1.3. 09:00
AZ107
Ivančice - J.Hradec
20 : 9
Jihomoravská liga mužů
19.4. 11:00
LA050
Bohunice B - SK Kuřim B
27 : 21
29.3. 14:00
LA040
Bohunice B - Nové Bránice
29 : 25
23.3. 15:00
LA034
SHC Maloměřice B - Bohunice B
30 : 34
12.10. 17:00
LA015
SK Kuřim B - SHC Maloměřice B
34 : 33
22.9. 17:00
LA002
Tišnov - HK Ivančice B
24 : 24
21.9. 17:00
LA001
SK Kuřim B - Újezd u Brna
26 : 25
15.9. 17:00
LA027
Bohunice B - Tišnov
33 : 24
15.9. 10:30
LA026
Nové Bránice - Hostěrádky
26 : 18
Jihomoravská liga st. žáků
27.5. 18:30
LF131
Juliánov - Újezd u Brna
29 : 20
25.5. 15:00
LF077
Telnice - Bohunice
32 : 29
17.5. 09:30
LF068
Bohunice - Juliánov
27 : 36
5.4. 13:30
LF091
Telnice - Ivančice B
24 : 31
5.4. 10:30
LF130
Telnice - Ivančice A
12 : 44
29.3. 12:00
LF107
Bohunice - Sokolnice
34 : 31
17.11. 12:30
LF046
Juliánov - Nové Bránice
35 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Nové Bránice - Telnice
10 : 0 k.
Tabulka střelců
Lukáš Chrást
Sokol Juliánov
14
Roman Šubík
SK Kuřim B
11
Luboš Mrkvica
Sokol Telnice
11
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
5
Roman Šubík
SK Kuřim B
4
Lukáš Jeremias
Sokol Juliánov
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
12
Petr Piňos
Sokol Juliánov
10
Gábor Zelovich
SHC Maloměřice
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.