Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Radek Martiník
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.5.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Moravskoslezská liga muži
22.9. 12:00
NA007
Orlová - Paskov
18 : 20
Moravskoslezská liga ml. dorost
12.4. 14:00
NB003
Třinec - Paskov
17 : 17
12.4. 13:00
NB002
Orlová - Třinec
14 : 29
12.4. 12:00
NB001
Paskov - Orlová
23 : 20
22.9. 14:00
NB005
Paskov - Třinec
16 : 17
21.9. 16:00
NB006
Třinec - Orlová
15 : 14
14.9. 12:00
NB004
Orlová - Paskov
18 : 16
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
6.4. 10:20
NC048
Polanka - Ostrava
19 : 15
19.10. 12:30
NC010
Karviná A - F.-Místek A
24 : 20
28.9. 11:00
NC007
Kopřivnice A - Karviná A
18 : 24
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
6.4. 09:00
NE048
Polanka A - Ostrava
11 : 15
19.10. 11:30
NE010
Karviná A - F.-Místek A
17 : 11
28.9. 09:45
NE007
Kopřivnice - Karviná A
22 : 16
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
17.5. 09:30
NF071
TJ TŽ Třinec - Krmelín
0 : 17
19.10. 09:00
NF027
Karviná B - F.-Místek B
13 : 17
28.9. 12:30
NF011
Kopřivnice B - Krmelín
17 : 14
Moravskoslezská liga ženy
27.4. 13:00
NI020
Suchdol n/O - Paskov
16 : 24
12.4. 16:00
NI017
Paskov - L.Zubří
27 : 23
12.10. 16:00
NI010
Paskov - Ostrava
26 : 23
Moravskoslezská liga starší žačky
5.10. 00:00
NJ020
Poruba - Hrabůvka
28 : 8
Moravskoslezská liga mladší žačky
5.10. 10:00
NK012
Poruba - Sokol Hrabůvka
14 : 15
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.