Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
Reg. kvalifikace ŽL JV chlapci
Krajské školní ligy
Martin Průcha
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy mužů
10.11. 17:00
BA020
L.Vršovice B - S.Vršovice B
22 : 31
5.9. 18:45
BA002
L.Vršovice B - Čambavamba
27 : 25
Pražský přebor žen
15.6. 14:00
BB102
Háje - Mělník
17 : 12
29.5. 18:15
BB094
Praha 4 - Radlice
20 : 29
21.10. 18:45
BB035
Radlice - Střešovice
18 : 25
8.9. 14:00
BB002
Mělník - Střešovice
14 : 15
Přebor Prahy starších žákyň
15.9. 13:50
BE009
S.Vršovice - Slavia
8 : 11
15.9. 12:30
BE007
Astra - S.Vršovice
12 : 17
15.9. 11:50
BE006
Slavia - Háje
12 : 12
15.9. 10:30
BE004
Astra - Háje
7 : 18
15.9. 09:50
BE003
Kobylisy II - Slavia
9 : 12
15.9. 09:10
BE002
Háje - S.Vršovice
15 : 4
15.9. 08:30
BE001
Slavia - Astra
17 : 4
Přebor Prahy mladších žákyň
3.9. 17:00
BF001
Kobylisy II A - Kobylisy II B
28 : 9
Spol. přebor st. žáků - finálová skupina
6.4. 13:50
CA009
Dukla 4 - Kutná Hora
11 : 17
6.4. 13:10
CA008
Dukla 6 - Sokol Úvaly A
21 : 16
6.4. 11:50
CA006
Dukla 6 - Dukla 4
28 : 16
6.4. 11:10
CA005
Sokol Úvaly A - Kutná Hora
16 : 10
6.4. 09:50
CA003
Kutná Hora - Dukla 6
15 : 19
6.4. 09:10
CA002
Dukla 4 - Sokol Úvaly A
12 : 19
Společná regionální liga
4.5. 15:00
CR032
L.Vršovice - Kutná Hora
27 : 29
8.9. 16:30
CR001
Wendy Mělník - Ml. Boleslav B
22 : 32
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 14. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim B - HK Ivančice B
32 : 21
video
online
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
video
online
Hostěrádky - Nové Bránice
13 : 25
video
online
Tišnov - Bohunice B
28 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice B
14
12
2
0
416 : 325
26
2
Nové Bránice
14
10
0
4
336 : 305
18
3
SHC Maloměřice B
14
5
2
7
396 : 397
12
4
SK Kuřim B
14
6
0
8
346 : 365
12
5
Újezd u Brna
14
5
1
8
346 : 366
11
6
HK Ivančice B
14
4
2
8
344 : 387
10
7
Tišnov
14
5
2
7
383 : 373
10
8
Hostěrádky
14
3
3
8
306 : 355
9
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
92
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
91
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Havelka
SHC Maloměřice "B"
24
Tomáš Holý
Sokol Nové Bránice
20
Jan Gruber
SK HC Tišnov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
36
Jakub Sowiňski
SK Kuřim B
34
Jaroslav Lukeš
HK Ivančice B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.